İtopya Rezilliği

swarovski56

Decapat
22 Nisan'da indirimde aldığım monitörümü halen kargoya vermemişler. Maillerime cevap vermiyorlar, tüm bunlar yetmezmiş gibi çağrı merkezlerini aradım ve 60 kişinin sırada olduğunu gördüm. Her neyse bekleyebilirim dedim ve benim sıram gelince de yüzüme kapattılar. Tam bir saat bekledim ve bu rezil insanlar telefonu yüzüme kapattı. 50-100 lira fazla verin gidip başka sitelerden alın. Paranızla rezil olmayın. İtopya pişmanlıktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aradım bugün 62 kişi vardı sırada bekledim. Sıra tam bana geldiğinde 60 dakika olmuştu. Ya onlar kapattı ya da 1 saattir bekliyorum diye hat kesildi. Siparişimi de iptal edicem. Kara cumada da itopya ile sıkıntı yaşamıştım kargoya vermemişlerdi 20 gün ürünü.

22 Nisan'da indirimde aldığım monitörümü halen kargoya vermemişler. Maillerime cevap vermiyorlar, tüm bunlar yetmezmiş gibi çağrı merkezlerini aradım ve 60 kişinin sırada olduğunu gördüm. Her neyse bekleyebilirim dedim ve benim sıram gelince de yüzüme kapattılar. Tam bir saat bekledim ve bu rezil insanlar telefonu yüzüme kapattı. 50-100 lira fazla verin gidip başka sitelerden alın. Paranızla rezil olmayın. İtopya pişmanlıktır.

Bence bu dönemde biraz izin verebiliriz sonuçta binlerce sipariş aliyorlar, kargo işleri sıkıntılı koronodan dolayi ama inede sen istiyorsan tüketici heyet kuruluna başvur.

Ben şu anki bilgisayarı İtopya'dan aldım. Ve evet beni de 15 gün beklettiler. Ama sonunda elime ulaştı.
Merak etmeyin elinize ulaşacaktır. Biraz yavaşlardır.

Arkadaşım 22 Nisan'da sistem aldı 5 Mayıs'ta kargoya verdiler. 7 iş günü demişlerdi 7 iş gününü geçmedi. İtopya normalde zaten geç kargoluyordu ama araya tatiller ve sokağa çıkma yasağı girince biraz daha gecikiyor.

Geri
Yukarı