İtopya rezilliği!

Hocam benim bu konuda uğraşmamam gerekir. Başka hiçbir Razer ürünününde böyle bir şikayet araştırmama rağmen göremedim tabii ki firmayı suçlayacağım. Onların hatası yüzünden Avrupa yakasından Anadolu yakasına kadar gitmek zorunda mıyım?

Hocam sırat köprüsü kadar saçtan iğrenmiyorsanız kendinizde sorun arayın.

Saç kökleri var ucunda.
Nasıl dünyaya geldiğini öğrensen intihar edersin o zaman sen.

İtopya'nın tek falsosu bu değil ki zaten. İtopya hakkındaki 10 yorumdan 9'u kötü. Aynısını GameGaraj için diyebilir misiniz? Şahsen GameGaraj'da 1 tane kötü yorum görmedim. İtopya eskiden oyuncu dostu bir firma iken şu sıralarda müşteri hizmetleri olsun, kargosu olsun ve bu olaydaki gibi durumlar olsun övülecek hiçbir tarafı kalmayan bir firma bana göre.

Galiba yeni aldığınız ürünün muhtemelen kullanılmış olmasına razısınız?
Hocam ben firmayı övmüyorum. Sadece bir saç teli için rezillik demezdim tek demek istediğim bu.

Ya sıfır bir ürünün içinden saç çıkmasından daha rezil bir durum ne bekliyorsun? Ben düşününce daha rezil bir durum aklıma gelmiyor ki ürün arızalı gelse dahi bu beklenilebilir bir durum olurdu ama ürünün özellikle tuşları arasından değil "içinden" saç çıkması rezil bir durumdur. Aksini iddia ediyorsan hayal gücünü paylaşabilirsin. Çok merak ediyorum bundan daha rezil bir durum ne olabilir?
Tamam o zaman durumu anlatın ürünü iade edin ya da değişim isteyin tekrar diyorum hoş bir durum değil ancak direk rezillik damgası yapıştırmazdım. Ayrıca İtopya'dan alınan sadece bir ürün arızalı ya da sorunlu geldi diye direk hemen İtopya rezillik de demezdim.

Nasıl dünyaya geldiğini öğrensen intihar edersin o zaman sen.

Arkadaşım dediğin şeyin ne kadar saçma olduğunu kelimelerde anlatamam seninle tartışmak bile gereksiz olur bu yüzden bu mesajlarını görmezden gelip yanıtlamayacağım.

Tamam o zaman durumu anlatın ürünü iade edin ya da değişim isteyin tekrar diyorum hoş bir durum değil ancak direk rezillik damgası yapıştırmazdım. Ayrıca İtopya'dan aldığın sadece bir ürün arızalı ya da sorunlu geldi diye direk hemen İtopya rezillik de demezdim.

Bayağıda yapıştırırım rezil ötesi rezil bir durumdur. Ürünü iade etmek için uğraşan benim ayrıca kapıma kadar gelseler dahi yine rezil ötesi bir rezil durum olacaktı. Benim vaktimi çalan her şirket rezil bir şirkettir. Ayrıca anan mı baban mı İtopya arkadaşım? Hangi durum senin gözünde rezil olurdu anlat bana.

Arkadaşım dediğin şeyin ne kadar saçma olduğunu kelimelerde anlatamam seninle tartışmak bile gereksiz olur bu yüzden bu mesajlarını görmezden gelip yanıtlamayacağım.

Bayağıda yapıştırırım rezil ötesi rezil bir durumdur. Ürünü iade etmek için uğraşan benim ayrıca kapıma kadar gelseler dahi yine rezil ötesi bir rezil durum olacaktı. Benim vaktimi çalan her şirket rezil bir şirkettir. Ayrıca anan mı baban mı İtopya arkadaşım? Hangi durum senin gözünde rezil olurdu anlat bana.
Valla İtopya asıl sizin düşmanınız mı ben onu anlamadım? Benim gözümde bir şirketin rezil olması için örneğin aldığım 2-3 tane ürünün arızalı gelmesi ya da arızalı olan bir ürünü değişim istediğimde tekrar arızalı gelmesi rezillik olurdu.
@Lıterhf Derdin nedir, kendi fikirlerimi söylüyorum?

Vallahi İtopya asıl sizin düşmanınız mı ben onu anlamadım? Benim gözümde bir şirketin rezil olması için örneğin aldığım 2-3 tane ürünün arızalı gelmesi ya da arızalı olan bir ürünü değişim istediğimde tekrar arızalı gelmesi rezillik olurdu.
@Lıterhf derdin nedir, kendi fikirlerimi söylüyorum?

Kafa yapınız sizinle tartışmamı engelliyor. Böyle bir hatanın sıra dışı olması bu şirketi rezil kılıyor. Bunu kabulleniyorsanız kerizlik ile hoşgörüyü aynı kefeye koymamayı öğrenin ben bu saçları görmesem dahi bu ürün kullanılmış olarak gönderilmiş bir ürün olacaktı. Yani seni keriz durumuna düşürmüş olacaktı. Para vererek hizmet aldığın bir kurum seni keriz yerine koymuş olacaktı. Bunu kabul ediyorsan ise keriz ötesi kerizsindir ve tekrardan söylüyorum rezil ötesi rezil bir durum.

Kafa yapınız sizinle tartışmamı engelliyor. Böyle bir hatanın sıra dışı olması bu şirketi rezil kılıyor. Bunu kabulleniyorsanız kerizlik ile hoşgörüyü aynı kefeye koymamayı öğrenin ben bu saçları görmesem dahi bu ürün kullanılmış olarak gönderilmiş bir ürün olacaktı. Yani seni keriz durumuna düşürmüş olacaktı. Para vererek hizmet aldığın bir kurum seni keriz yerine koymuş olacaktı. Bunu kabul ediyorsan ise keriz ötesi kerizsindir ve tekrardan söylüyorum rezil ötesi rezil bir durum.
Bana hakaret mi ediyorsunuz anlamadım. Klavyenin kullanılmış olup olmadığını tuşlarına ya da hasar var mı ona bakarak da anlayabilirsiniz. Bende zaten kullanılmış bir klavyeyi iade ederdim ya da değişim isterdim. Ve evet kullanılmış bir klavye göndermeleri de rezillik olabilirdi sonuçta sıfır bir ürün alıyorsun. Bir saç teli bence tam olarak kullanılmış olduğunu düşünmek için yetersiz.

Geri
Yukarı