İtopya DRAX-APU4350 alınır mı?

MriSyrlex

Hectopat
Makaleler
1
Yer
C:/Adana İmparatorluğu.
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar arkadaşlar ben arkadaşıma bir sistem düşünüyorum internette dolaşırken böyle bir sisteme denk geldim

Sistem:DRAX-APU4350 /AMD RYZEN 3 PRO 4350G /8GB DDR4/240GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Arkadaşlar benim arkadaşım PC konusunda bilgili olmadığı için benden ona 3600 TL'ye adam gibi bir sistem rica etti bende ona bu sistemi uygun gördüm.

Bana göre sistem gerçektende geleceğe dönük bir sistem ileride bir ekran kartı takılırsa PC resemn uçar.

Not: 8 GB RAM daha ekledim ben.

Öncelikle merhabalar arkadaşlar ben arkadaşıma bir sistem düşünüyorum internette dolaşırken böyle bir sisteme denk geldim

Sistem:DRAX-APU4350 /AMD RYZEN 3 PRO 4350G /8GB DDR4/240GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Arkadaşlar benim arkadaşım PC konusunda bilgili olmadığı için benden ona 3600 TL'ye adam gibi bir sistem rica etti bende ona bu sistemi uygun gördüm.

Bana göre sistem gerçektende geleceğe dönük bir sistem ileride bir ekran kartı takılırsa PC resemn uçar.

Not: 8 GB RAM daha ekledim ben.

Ekran kartı yoksa CS:GO Valorant LoL oynayabilir ancak Cyberpunk GTA 5 gibi oyunları düşük ayarlarda oynar sadece ama 1660 Super'ya da 1650 Super takarsa sisteme çok iyi olur bu fiyata iyi bir sistem

Ekran kartı yoksa CS:GO Valorant LoL oynayabilir ancak Cyberpunk GTA 5 gibi oyunları düşük ayarlarda oynar sadece ama 1660 Super'ya da 1650 Super takarsa sisteme çok iyi olur bu fiyata iyi bir sistem.

Dostum bence bu tür bütçeye alınılabilecek en iyi sıfır sistem RAM'leri 2*8_16 3000 MHz yaparsam fıstık gibi olur ileride arkadaşıma kalmış bu fikir ama aklına yatarsa güzel bir ekran kartı takıp mükemmel bir PC olur.

Bu arada arkadaşımın oynuyacağı oyunlar.

Valorant, CS:GO, Minecraft, PUBG Mobile, PUBG Lite.

Dostum bence bu tür bütçeye alınılabilecek en iyi sıfır sistem RAM'leri 2*8_16 3000 MHz yaparsam fıstık gibi olur ileride arkadaşıma kalmış bu fikir ama aklına yatarsa güzel bir ekran kartı takıp mükemmel bir PC olur.

Bu arada arkadaşımın oynuyacağı oyunlar.

Valorant, CS:GO, Minecraft, PUBG Mobile, PUBG Lite.

Bu oyunları oynayacaksa ekran kartına gerek yok, zaten alabilir sistemi.

Daha çok e spor oyunları oynanacaksa bak gibi alınır ancak anakartı ve RAM'leri olabildiğince yüksek tut. GTA 5 gibi oyunlar için oynanması pek te mümkün değil gibi. PUBG Mobile rahat açar diye tahmin ediyorum.

Saçma sapan Powerboost PSU'lu bir sistem almayın.

İşlemciyi Ryzen 5 Pro 4650G RAM'i 16 GB SSD'yi sistemden çıkarıp;

Geri
Yukarı