Elektronik İtopya Efffsane okula dönüş fırsatları

Son iki üç etkinlikte kayda değer bir şey yoktu benim açımdan.

Evet, sürekli olarak büyük indirimler yapamazlar ama öyle bir hava katılıyor ki etkinliklere (sayaçlar, duyurular vb.) siz de bir şey olacak diye bekliyorsunuz.

Öyle stoklar tükendi gibi bir muhabbet de yok çünkü dakikası dakikasına giriyordum her seferinde.

Bir kaç ay önce Blackshark v2 x'i 400-500TL'ye satıyorlardı, umarım yine o fiyatlara düşmez çünkü 3-4 gün önce gameofzone'dan Sharkoon Rush ER40 aldım ve memnunum, ama asıl almak istediğim Blackshark v2 x idi. Fiyatı düşerse çok kötü hissederim :D

Birkaç ay önce Blackshark V2 X'i 400-500TL'ye satıyorlardı, umarım yine o fiyatlara düşmez çünkü 3-4 gün önce Gameofzone'dan Sharkoon Rush ER40 aldım ve memnunum, ama asıl almak istediğim Blackshark V2 X idi. Fiyatı düşerse çok kötü hissederim :D

400TL'ye bir daha düşmez, 500TL de olacağını zannetmiyorum.

Fiyatları önce arttırıp indirim ile normal fiyata düşürmenin cezası yok muydu? Takip edip şikayet edebiliriz sanırım.
Türkiyede kural olsa da uygulayan yok. :)

Bu mouse 1000tl normalde bunun yarın 999tl ye düşeceğini düşünüyorum. Üstüne efffsane indirim yazacaklar.

Ne aldınız koltuk olarak? Ben de koltuk arıyorum.
Hocam önerim hawk fab v serisi.

Bir kaç ay önce Blackshark v2 x'i 400-500TL'ye satıyorlardı, umarım yine o fiyatlara düşmez çünkü 3-4 gün önce gameofzone'dan Sharkoon Rush ER40 aldım ve memnunum, ama asıl almak istediğim Blackshark v2 x idi. Fiyatı düşerse çok kötü hissederim :D
Hocam ben de er40 istiyorum bir problemi var mı?

Geri
Yukarı