İtopya fazla çekimi iade eder mi?

Peki siparişlerim bölümünden görsel atar mısınız, bakalım orası ne diyor?
4540+KDVösteriyor ama genel toplam 5752 yaziyor
Neyse arkadaşlar bekleyelim bir belki taksit sonradan görünüyor arkadaslarin dediği gibi sıkıntı varsada itopya bunu çözer diye düşünüyorum ilk defa internetten taksitli alışveriş yapıyorum bilmediğim bişey vardır heralde

Dosya Ekleri

• IMG_20191215_003414.jpg
    IMG_20191215_003414.jpg
    176,9 KB · Görüntüleme: 23
KDV dahil fiyatı ve kargo bedeli eklenince çıkan toplamın 5.357,85 TL olması gerekirken 373.92 TL lik farkla 5.752,67 TL olmasının açıklaması yok. Alışverişi taksitlendiremediğinize emin misiniz?
sddsdssd.jpg

KDV dahil fiyatı ve kargo bedeli eklenince çıkan toplamın 5.357,85 TL olması gerekirken 373.92 TL lik farkla 5.752,67 TL olmasının açıklaması yok. Alışverişi taksitlendiremediğinize emin misiniz?
Eki Görüntüle 473278
Taksitlendirme yaparken hakkınız bulunmamaktadır gibi bir hata verdi kart bilgilerini girdikten sonra bende ayni linkten devam ettim tek çekim olarak işlem devam etmiyor mu ?

...itopya bunu çözer diye düşünüyorum...

Yanlış anlamayın, moralinizi bozmak için değil, henüz kargolanmamış ve iptal imkanınız var olduğu için söylüyorum.

Taksitli alışveriş hayatım boyunca hiç yapmadım o yüzden maalesef bu konuda ne desem yalan olur. Bir hata olduğu ortada ama bize hata gibi gelen şeyin bir açıklaması varsa da bunu İtopya yapacak. Ben bakma şansı bulamadım bu bütçeye daha iyi bir sistem toplanır mı diye sisteminizden eminseniz görüşmeyi bekleyin yok sistemden de emin değilseniz iptal edin gitsin.

Taksitli alışveriş hayatım boyunca hiç yapmadım o yüzden maalesef bu konuda ne desem yalan olur. Bir hata olduğu ortada ama bize hata gibi gelen şeyin bir açıklaması varsa da bunu İtopya yapacak. Ben bakma şansı bulamadım bu bütçeye daha iyi bir sistem toplanır mı diye sisteminizden eminseniz görüşmeyi bekleyin yok sistemden de emin değilseniz iptal edin gitsin.
Eski nesil oyunları oynuyorum tek cekirdege yüklenen knight online AMD de sorun çıkartıyor 3000serisi almam gerek ondada emin degilim zaten öyle oyuncu da değilim günlük 1 2 saat
1 2 sene kullanacağım bir PC topladim kendime bana yeterli olur

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı