İtopya Rezilliği

Bu arada bilenler söylerse sevinirim, bu durumda yapabileceğimiz bir şey var mı? İtopya şikayetlerine bakınca geri iade sürecinden sonra en şikayet edilen konulardan biri buymuş, indirimli ürünleri iptal edip duruyorlar. Bu yaptıkları ne kadar yasal?
O fiyata daha mantıklı monitörler var aslında, örneğin:
Bu arada İtopya son zamanlarda çok yüksek şikayetler alıyor. Tercih edilmesini önermiyorum.
Çok iyi monitörler teşekkürler. Görmemiştim bunları.

Kardeş bu İtopya denen yer zaten güvenilir bir yer değil biraz araştırsanız bununla ilgili yüzlerce şikayet görürsünüz. Adamlar kutusu açılmış ve montaj yapılmış ürünleri kakalamaya çalışıyorlar ya var mı böyle bir şey? Ondan sonra da değişim için veya iade için ulaşamıyorsun gibi bir sürü şey yaşıyorsun bu firmanın böyle olduğunu bilip de hala indirime aldanıp alışveriş yapıyorsanız sizin hatanız.

Bu arada bilenler söylerse sevinirim, bu durumda yapabileceğimiz bir şey var mı? İtopya şikayetlerine bakınca geri iade sürecinden sonra en şikayet edilen konulardan biri buymuş, indirimli ürünleri iptal edip duruyorlar. Bu yaptıkları ne kadar yasal?

Çok iyi monitörler teşekkürler. Görmemiştim bunları.
MSI OPTİX MAG272CQR 165 HZ 1 MS İLE
ViewSonic VX3258-2KPC-MHD 32" 144Hz 1ms

hangisini önerirsiniz ?

@Constanjer
O fiyata daha mantıklı monitörler var aslında, örneğin:
Bu arada İtopya son zamanlarda çok yüksek şikayetler alıyor. Tercih edilmesini önermiyorum.
Bu iki monitörden birini öneririm. 2K 144Hz ve 27 inç olan IPS panel. MSI'dan çok daha ucuzlar ve MSI olan VA panel. 165Hz ile 144 arasında fazla fark olmadığını sayarsak yukarıdaki monitörlerden birini alın direkt. Biz 32 inç olanını almaya karar verdik.

Test etmek onlara mı düştü? Ne demek test ediyoruz? Bu kadar reklam için bütçe ayıracacaklarına azıcık kurumsallıktan nasiplerini alsaymışlar keşke.
Test falan yok test edilmesini istemediğimi belirttim şirket politikamız falan salladırlar. Kutusu açık olursa teslim almam bile dedim düşün :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı