İtopya rezilliği

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Kardeşim 27 Eylül 2019 tarihinde İtopya'dan sipariş ettiği toplama PC geldi. PC geldiğinde karışıklık oldu ve bu ürün geldi: DA-V3.5/AMD Ryzen 5 1600/MSI RX570 Armor 4GB OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA. İtopya'ya şu an mail attık ve cevap yok. Her türlü ulaşmayı denedik, ulaşamadık. Tamamen rezil bir firma. Kardeşimin sipariş ettiği toplama PC'de GTX 1660 Ti, i5-9600K vardı. Ürünün üstünde de hiçbir şekilde kardeşimin sipariş ettiği ürünle alakalı bir şey yazmıyordu. V3.5 özellikleri yazıyordu, sanki bilerek bize bu ürünü yollamışlar. Ya zaten bizim kızdığımız konu bu değil, benzer şeyi ben de yaşadım (Vatan'da), sorun çözüldü. İtopya kaç gündür bize dönmüyor, yarın gideceğiz mağazasına, ürünü kafalarında kıracağız, rezil firma, %100 rezil! Sipariş vermeyin, irtibat bulamazsınız. Kardeşim 16 yaşında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kere de karışıklık olsa 20.000 ₺'lik sistem gönderseler. Hep daha ucuz sistem geliyor karışıklık olunca. :(😡
Karışıklıkla pahalı sistem yollasalar saniyesinde farkına varıp geri almak için ölümüne ulaşmaya çalışırlar. Ülkede herkes işine nasıl gelirse öyle davranıp öyle iş yapıyor en küçük firmasından en büyük firmasına😒

Vakti zamanında bana Steam Cüzdan hediyeli anakart satmışlardı, bilgisayara takıp çalıştırınca öğrendim ki kampanya biteli 15 gün olmuş. Mailler aramalar facebook sayfalarına yorumlar hepsi cevapsız kalmıştı. Ben de bıktım bıraktım işin ucunu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı