İtopya vs İncehesap

Ben ASUS TUF almak istiyordum eskiden de o yüzden hep öyle sistemler bulmaya çalışıyorum da peki yüzyüze olarak İtopya'dan alsam sıkıntı çıkartır mı?
Bilemiyorum hocam şans işi size bunun garantisini kimse veremez.

İtopya garanti vb. konularda sorun yaratıyor burada böyle açılmış çok konu var sıkıntılı bir firma gibi duruyor.

İtopya: DART1/AMD RYZEN 5 5600XASUS TUF GeForce RTX 3060 OC 12GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC | ITOPYA

İncehesap: Falcon 3060 I R5 3600 RTX 3060 12GB DDR4 16GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Not: İncehesap'taki sistemde işlemciyi 5600X, SSD'yi de PNY'nin 500 GB M.2'sini koyacağım sizce nasıl? Bence tek dezavantaj ASUS Dual 3060 olması.
Bu sistemin daha iyisini sıvı soğutma dahil 9999 liradan sattılar geçen ay 100 adet. Fiyatlar çok saçma şekilde artıyor.
Ben ASUS TUF almak istiyordum eskiden de o yüzden hep öyle sistemler bulmaya çalışıyorum da peki yüzyüze olarak İtopya'dan alsam sıkıntı çıkartır mı?
Yüz yüze alırsa milli 14 gün içinde şartsız koşulsuz iade olayı olmuyor. İnternetten alınan ürünlerde geçerli diye biliyorum. Ama gidip test ettirip onaylarsan neden olmasın.

Merhaba. Ben bir PC almaya karar verdim. Mâlum, şehirlerarası yasak olduğu için İtopya'ya gidemiyorum. Mecbur internetten alacağım. İncehesap'tan veya İtopya'dan alacağım. Hangisi daha güvenilirdir?

Arkadaşımın kargosunu yüzyıl sonra gönderdiler ve cidden hizmetlerinde bir düşüş var. İncehesabı tavsiye ediyorum.

Yüz yüze alırsan 14 gün içinde şartsız koşulsuz iade olayı olmuyor. İnternetten alınan ürünlerde geçerli diye biliyorum. Ama gidip test ettirip onaylarsan neden olmasın.

Bu sistemin daha iyisini sıvı soğutma dahil 9999 liradan sattılar geçen ay 100 adet. Fiyatlar çok saçma şekilde artıyor.

Yüz yüze alırsa milli 14 gün içinde şartsız koşulsuz iade olayı olmuyor. İnternetten alınan ürünlerde geçerli diye biliyorum. Ama gidip test ettirip onaylarsan neden olmasın.

Test edebilme imkanımız var değil mi yüzyüze alırsak?

İncehesap daha güvenilir ama fiyatlar biraz tuzludur.

3 hafta önce PC aldım. İncehesap, Teknobiyotik, İtopya ve Sinerji'den araştırdım. İncehesap'tan Sinerji ve İtopya'ya göre 1000 TL daha ucuza aldım. Teknobiyotik'e göre de 500-600 TL fark etti. Kargom normal zamanında geldi. İncehesap şu dönem için en iyisi sonra da Teknobiyotik'tir.

Dostum ben gaming.gen'den aldım sorunsuz şekilde geldi ve bir sorun yaşamadım. Alacağın yeri arayıp sorman en mantıklısı. Sen şimdi ara orayı gelip alsam test etme şansımız var mı diye sor. Herhangi bir sorun olursa ne yapacaklarını öğren.

3 hafta önce PC aldım. İncehesap, Teknobiyotik, İtopya ve Sinerji'den araştırdım. İncehesap'tan Sinerji ve İtopya'ya göre 1000 TL daha ucuza aldım. Teknobiyotik'e göre de 500-600 TL fark etti. Kargom normal zamanında geldi. İncehesap şu dönem için en iyisi sonra da Teknobiyotik'tir.
Sorması ayıptır ama siz ne aldınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı