Elektronik İtopya'da RX 6500 XT - i3 12100F sistem 9.799 TL!

Swollen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Fiyatın iyi olduğunu düşünüyorum, tabii 4 GB ekran kartı ne kadar ileriye götürür bilemiyorum. Bence günümüz için iyi bir sistem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Fiyatın iyi olduğunu düşünüyorum, tabii 4 GB ekran kartı ne kadar ileriye götürür bilemiyorum. Bence günümüz için iyi bir sistem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buranın altına 6500 alınmazcılar gelecektir ama 6500 bu fiyata bulunmaz çok çok iyi bir kart değil ama benim gibi ekran kartsız kötü işlemcili PC'den oraya geçmek şahlanmak gibi net alınır bu fiyata.

PSU hariç kötü bir şey göremedim. APU sistemden iyidir. 6500 XT VRAM yüzünden dezavantaj ama o kadar da kötü değil. PCI-e 4 anakart koyulmuş zaten, H610 chipset öyle normalde.

Buranın altına 6500 alınmazcılar gelecektir ama 6500 bu fiyata bulunmaz çok çok iyi bir kart değil ama benim gibi ekran kartsız kötü işlemcili PC'den oraya geçmek şahlanmak gibi net alınır bu fiyata.

10 bin TL'ye APU sistem alınacağına bunun alınmasını mantıklı buluyorum açıkçası.

10 bin TL'ye APU sistem alınacağına bunun alınmasını mantıklı buluyorum açıkçası.

Aynen öyle hocam ileride bir PSU güncellemsi yapılırsa allan kişi içi rahat bir şekilde kullanır.

300 TL daha eklerim GSKILL 16GB (2x8GB) Ripjaws V Siyah 3600MHz CL18 DDR4 Dual Kit Ram koydururum öyle bir seçenek daha gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı