İtopya'dan alınan R5 5600X RTX 4070 sistem nasıldır?

Hocam sizin şu bilgisayar rozeti tam olarak ne oluyor ?

Ben de bilmiyorum, rozet işte.

Ne yapsalardi ? Bu arkadasini parasini onlar almasa baskasi alirdi bu kadar da ... olunmaz.

🤣

Belki bilmiyordur falan diyecek troller gelmeden, araba alirken arabalar hakkinda cok mu sey biliyoruz ? Ekspertize, bilene goturuyoruz yahu.

Bilmemek ayrı tarihi kazık yemek ayrı, istediklerini desinler. Şimdi 1 milyona halledeceğin araç işi için 50-100K fazladan ödersin yine toplam paranın yanında ufak kalır dersin elimin kiri olsun. Bu arkadaşın durumu 500-600K fazladan ödemek gibi olmuş.

ROG Maksimus'u elinde getiren elemanı düşünüyorum da "bu seneki tatil parası da çıktı" falan demiştir eminim.

4090 toplayamazsınız bir kere. Kaliteli bileşenlerle 4080 anca olur. Ancak en kötü 4070 Ti olmalıydı. Arkadaş gerçekten aldıysa epey pahalı almış.

Sağlam bir sistem toplanabilir 4090'lı.

Monitör de var ücretin içinde. 4090 + ona uygun bileşenler + 2K-4K monitör 70K'yı fazlasıyla geçer. Ama 4080, 7900 XTX toplanırdı.

Monitörü görmemişim üst çözünürlüklü monitörlerin fiyat almış başını gidiyor zaten.

Monitör de var ücretin içinde. 4090 + ona uygun bileşenler + 2K-4K monitör 70K'yı fazlasıyla geçer. Ama 4080, 7900 XTX toplanırdı.
4090'ı tek başına alıp masaya koyabiliriz hocam. Yanına da anakart, işlemci ve ram konur ama görüntü alamayız. Kasa yeter, monitöre gerek yok : )

Geri
Yukarı