İtopya'dan alınan R5 5600X RTX 4070 sistem nasıldır?

Arkadaşlar ciddi misiniz? Oradaki satış uzmanı tavsiyesine göre ayarladı ilk olarak işlemci olarak Ryzen 7 700 ekran karti 3060 Ti seçti sonra ekran kartını yükseltip işlemciyi 5600X seçti. Ne yapmam lazım gitsem konuyu anlatsam değişim vesaire halledebilirler mi?

Arkadaşlar ciddi misiniz? Oradaki satış uzmanı tavsiyesine göre ayarladı ilk olarak işlemci olarak Ryzen 7 700 ekran karti 3060 Ti seçti sonra ekran kartını yükseltip işlemciyi 5600X seçti. Ne yapmam lazım gitsem konuyu anlatsam değişim vesaire halledebilirler mi?

Oldukça ciddi, satış uzmanı da kazıklama uzmanının yumuşatılmış hali oluyor.

Direkt gideceksin tüm teknoloji forumlarına sordum hepsi bana fahiş fiyatlı bilgisayar sattığınızı söyledi, şikayet ederim falan direkt iade talebi yap. Biraz korkut her türlü alacaklar. 3 seneden fazladan forumdayım, İzoly ve Turbox alanları bile gördüm ama bu bambaşka boyutta bir "kazık". En az 25.000 TL hava parası almışlar.

ASUS Crosshair X570 anakartı bu devirde kim alır? Allah bilir 10K sırf ona yazmışlardır. Sana satmasalar depoda çürüyüp gidecek alet.

Ufaktan merak ettim R7 7700 ve 3060 Ti'a ne kadar fiyat biçmişlerdi?

Arkadaş iadesini sağlayıp hangi ürünleri almam gerekli, neleri değiştirmeliyim yardımcı olur musunuz?

Sen direkt paranı almaya bak sonrasını düşünürüz. Yani beni kazıklayan firmaya 5 kuruş bile para vermem isterse o paraya en iyisini sunsunlar.
Umarım iadesini sağlarlar çok teşekkür ederim.

İtopya sitesinde ne kadarsa o kadara aldık hocam. Dün gidip aldim.

Ufaktan merak ettim R7 7700 ve 3060 Ti'a ne kadar fiyat biçmişlerdi?

Geri
Yukarı