İtopya'dan alınan SSD daha önce kullanılmış

Tircii

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar aldığım SSD 774 saat kullanılmış. Ne gibi bir yol izleyebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    19 KB · Görüntüleme: 167
Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya bile bunu yapıyorsa biz kime güvenip bilgisayar alacağız?

QP bilişim diyebilirim. Bayağı bir reklamlarını yaptım adamların bu arada lakin cidden güzel sistem yapıp yardımcı oluyorlar.
Bu arada ben de haziran 28'de sistem topladım QP bilişimden, senden sonra SSD Tool Box'a girip baktım benimki de şu anda 653 saat ve sağlığı yüzde yüz. Düşün yani 28 Haziran'dan bu yana 653 saat oluyorsa seninkini ne zaman takmışlar? Yüzde yüz ürün iadesi olabilir dostum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopyayı arayıp konuşman lazım dostum hani bende itopyadan bir çok kere alışveriş yapıp bilgisayar toplattım böyle bir sorunla karşılaşmadım. Galiba itopya bir yanlışlık yapmış ve haberi olmayabilir.

Acaba itopyanın haberinin olmaması mümkün müdür? Yani onlara bu şekilde gönderilmiş olabilir mi diye sorguluyorum?
Bilmiyorum ilk kez sipariş verdim ve başıma böyle bir olay geldi.
Ne kadar saçma ve kötü bir durum. Bende yakın zamanda Samsung SSD siparişi verdim. İşin kötü yanı takıp Crystaldisk'den kontrol etmek için bilgisayarımda yok. Bende işkillenmedim değil.
Umarım bir sıkıntı olmaz.
İtopyayı arayıp konuşman lazım dostum hani bende itopyadan bir çok kere alışveriş yapıp bilgisayar toplattım böyle bir sorunla karşılaşmadım. Galiba itopya bir yanlışlık yapmış ve haberi olmayabilir.
Pazartesi arayacağım şuan müşteri hizmetleri çalışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı