İtopya'dan alışveriş yapılır mı?

Nabeeer

Hectopat
Daha fazla  
Ben dün itopya'dan bir hazır sistem aldım ve ondan sonra bir sürü şikayet gördüm burada. Sizce bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şikayet olmasının sebebi yavaş buluyorlar firmayı. Sanki sadece kendisi alışveriş yapıyor. Aynı sistemden 2-3 kişi almıyor. Onlarca hatta yüzlerce alınıyordur. Adamlar montajını yapıyor kargoluyor. Ben alışveriş yaptım. 2 günde geldi. Üstelik bayram zamanıydı. Tavsiye eder miyim? Evet ederim. Müşteri ile olan destek pek iyi olmayabilir ama diğer firmalardan uygun fiyatları var.

Niye yapılmasın, yapılır tabii. Müşteri memnuniyeti konusunda bilgim yok ama fiyat farkı belli.

Ayın 24'ünde yaptığım alışverişi söz verdikleri gibi 3. iş gününde yani bugün kargoladılar henüz elime ulaşmasa da insanların en çok sorun yaşadığı kısmı sorun yaşamadan atlattım sanırım.
Genel şikayetlerden anladığım kadarıyla ryzen 1600 işlemciyi tedarik etmekte problem yaşamışlar eğer işlemcin bu değilse aşırı sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum, ancak bu süreç içinde bilgi alışverişi çok kısıtlı instagramdan dmlere dönselerde hep otomatik aynı mesajları atıyorlar gibi hissettirdi müşteri hizmetleri tam bir fiyasko zaten ama dolandırıcı bir firma olduklarını düşünmüyorum bu tarz bir şikayetle karşılaşmadım araştırırken

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı