İtopya'dan alışveriş yapılır mı?

yurtdışı alsaydım hemen gelirdi.
Amazon'dan alsan daha çabuk gelirdi aynen:) Telefondan ulaşman çok zor deneme bile neredeyse. İstanbul'daysan mağazasına git en güzeli. Ben öyle yapıyorum.

Bu ürünün kendi özelliğidir. Sağa ya da yola doğru yatırdığınızda sayfayı aşağı yukarı doğru hareket ettiriyor. Endişelenmenize gerek yok :)
Evet sonradan farkettim mouse'un özelliğiymiş ama boşluk biraz fazla gibi ya da bana öyle geliyor. AOC 24G2U hüsranından sonra bu da sıkıntı olsa içime otururdu. :)

Arkadaşlar bir ara böyle bir konu açılmıştı ve çok sayıda şikayetçi çıkmıştı. Kimisi eksik parça gönderdiler, kimisi müşteri memnuniyeti önemsemiyor gibi sorunlar belirtiyordu ve her geçen gün bu rezalet artıyordu. Aradan biraz zaman geçti. Ben de bugün yarın İtopya'dan beğendiğim sistemi sipariş etmek istiyorum. Hala bu sorunları yaşayanlar var mı, yoksa düzeldi mi?
İtopya güvenilirdir. Fakat POWERBOOST marka kasa ve PSU'lu hazır sistem almayın sakın. Bir elektrik kesintisinde patlar gider. Uzak durulması gereken bir firma POWERBOOST. Onun dışında güvenilirdir.

Alışveriş yapılmaz düşünenlere de tavsiyem kesinlikle yapmayın. 19 Gündür ne telefonlara cevap veriliyor ne de maillere bilgisyar elimde kaldı resmen kullanamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı