İtopya'dan alışveriş yapılır mı?

cChef

Decapat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bir ara böyle bir konu açılmıştı ve çok sayıda şikayetçi çıkmıştı. Kimisi eksik parça gönderdiler, kimisi müşteri memnuniyeti önemsemiyor gibi sorunlar belirtiyordu ve her geçen gün bu rezalet artıyordu. Aradan biraz zaman geçti. Ben de bugün yarın İtopya'dan beğendiğim sistemi sipariş etmek istiyorum. Hala bu sorunları yaşayanlar var mı, yoksa düzeldi mi?

Ben siparişlerimden memnun kaldım. Müşteri hizmetleri de sağ olsun yardımcı oluyorlar bir sorunuz, sorununuz olduğu zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaz dönemi bilgisayar alacağım zaman 3 hafta bana git gel yaptırdılar, parça yok veya yoğunluk var derlerse başka firmaya bak. İtopya'yı tavsiye etmiyorum zaten, Google yorumları da ortada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşime aldığımız masaüstü bilgisayar siparişi 1 ay içinde geldi. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz. Kasanın ön camı kendi kendine düştü ve ledlerin bazıları patladı. Kesinlikle önermiyorum.

DA-V4 aldım. Hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Oyun için müşteri hizmetlerini aradım oradan da memnum oldum. Destekleri iyi. Maillere 1 gün içerisinde geri dönüş sağlıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı