İtopya'dan alışveriş

Ben pazar gecesi ürün aldım. Salı sabahı kargoya verildi. Ürün de elime sıkıntısız ulaştı. Bendeki sıkıntı ise faturam gelmedi daha irsaliye var tamam ama fatura yok bekliyorum. Kes koy içine çok mu zor anlamış değilim.

Ben 25'in akşamı işlemci aldım. Bugün akşam kargoya vermişler. Hayırlı ile gelsin bakalım nasıl gelecek.
Acaba nerede oturuyorsunuz? İstanbul olduğu belli ama bende istanbulda oturuyorum hala tık yok. ne ilginç iştir bu ben anlamadım
iptal ettiniz mi ? 5 gün içinde herhangi bir kişi size yardımcı oldu mu ? çağrı merkezi vs gibi.
Hayır iptal etmedim. 1 hafta bekledim herhalde zorla 1 hafta daha bekleyeceğim. İndirimli olduğu için aldım ama keşke 20-30 tl daha fazla verseydim diyorum. 3 gün önce mail attım kargoyla ilgili hala cevap alamadım. Benim anlamadığım 2 gün önce sipariş vermiş kargoya verilmiş ama 1-2 hafta önce verenlerinki hala kargoya verilmemiş. O zaman sonuç olarak bunlar önce siparişi alıp ondan sonra malı getiriyorlarki 9000 m2 depoya neyi koyacaklar onu da merak ediyorum. Salı-çarşambayı da geçerse artık iptal ederim herhalde. Bu da tecrübe olarak kalmış olur.

Acaba nerede oturuyorsunuz? İstanbul olduğu belli ama bende istanbulda oturuyorum hala tık yok. ne ilginç iştir bu ben anlamadım

Hayır iptal etmedim. 1 hafta bekledim herhalde zorla 1 hafta daha bekleyeceğim. İndirimli olduğu için aldım ama keşke 20-30 tl daha fazla verseydim diyorum. 3 gün önce mail attım kargoyla ilgili hala cevap alamadım. Benim anlamadığım 2 gün önce sipariş vermiş kargoya verilmiş ama 1-2 hafta önce verenlerinki hala kargoya verilmemiş. O zaman sonuç olarak bunlar önce siparişi alıp ondan sonra malı getiriyorlarki 9000 m2 depoya neyi koyacaklar onu da merak ediyorum. Salı-çarşambayı da geçerse artık iptal ederim herhalde. Bu da tecrübe olarak kalmış olur.

Bilemedin adresim Fethiye

Arkadaşlar ürünün yanında fatura göndermiyorlar, hesabınız hangi email üzerinden açılmış ise o email adresinize 4-5 gün sonra e-arşiv faturanız geliyor.
Evet ben de başka bir konuda öyle okudum. O yüzden 82 kişi olan bekleme sırasında zaman öldürmeyip müşteri hizmetlerini aramaktan vazgeçtim. İşin kötü yanı MSI Laptop'u ürün kaydı yapamıyorum faturasız :)

Bu efsane Cuma zamanında malesef, gerek satıcılardan kaynaklı olsun, isterse kargo firmalarından biraz sabretmek lazım olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı