Itopya'dan DADG2 Sistem Almak

Cuma gününe kadar beklerim olmaz ise iptal ederim hocam. İptal etmeye de korkuyorum parayı karta geç gönderirler diye. Hayır anlamadığım konu daha önce buradan kasa almıştım ertesi gün gelmişti ilginç
Ben sistem sipariş ettim iptal edene kadar canım çıktı. Hazır sistem iptal olmuyormuş da falan filan. İptalden sonra 4. gün ama daha para iadesi yapılmadı. 10 gün diye belirttiler para iadesi yapılınca bildiririm isterseniz kaç gün sürdüğünü.

Ben sistem sipariş ettim iptal edene kadar canım çıktı. Hazır sistem iptal olmuyormuş da falan filan. İptalden sonra 4. gün ama daha para iadesi yapılmadı. 10 gün diye belirttiler para iadesi yapılınca bildiririm isterseniz kaç gün sürdüğünü.
Haber bekliyorum hocam. Benim zaten 260 liralık ürünler ama itopya bu güven olmaz 7 veya 10 gün arası oluyor genelde ama bakacağız artık
409474

İptal ettim hocam bekleyemem daha sabrım kalmadı bu son alışverişim buradan. Para geriye ödenince size haber veririm saygılarımla

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı