İtopya'dan klavye almak sorun çıkarır mı?

Hayır sorun cıkmaz İtopya'dan pek cok kez alısveris yaptım hatta

Ürünü iade edebilir, nasıl edemez? Ayrıca müsteri hizmetleri bir ara cidden cok cok kötüydü şu an satın aldıgım Razer Viper mausumun kargosuyla alakalı bir sorun yasadıgımda ki sorun benden kaynaklıydı üst üste 3 gün her aramamda tek seferde baglandım ve sorunumu cok hızlı bir sekilde cözdüler, düzelme var yani.

Benim arkadaşım ürün aldı ve iade edemedi sebebi de hijyenik ürünmüş.

İade etmek istediginizde direkt hijyenik diyerek Redmi ettiler yani? Sonrasında THH'ye gittiniz mi? İade için ugrastırınız mı ya da?

Arkadaşım yaşadı sorunu fakat 300 TL için uğraşmam dedi ve hijyenik ürün iade almıyoruz diyerek Red ettiler. Fakat İtopya iyi bir site müşteri hizmetleri ve kargo hariç.

Arkadaşım yaşadı sorunu fakat 300 TL için uğraşmam dedi ve hijyenik ürün iade almıyoruz diyerek Red ettiler. Fakat İtopya iyi bir site müşteri hizmetleri ve kargo hariç.

300TL icin ugrasmam demek cok sacma para havadan geliyor galiba arkadasınıza. Ürünü taktıgı anda bozuksa suc satıcı firmanın hijyen diyerek aradan sıyrılamazlar arkadasınız biraz daha üsteleyip ugrassaydı iade alırlardı ki almak zorundalar bu durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı