İtopya'dan sakın PC almayın!

Geçmiş olsun kardeşim, o kadar şikayet gördüm ki artık pek ümidim kalmadı. Sen en iyisi THH'ye başvur, umarım paranı geri verirler. Biraz daha verip QP Bilişim gibi yerlerden almanı öneririm, 100-200 TL fazla olsun ama sağlam bir yer olsun.

Bilgisayarda genel olarak akıcılık sıkıntısı var.
Ekran kartı kullanımı yüzde 80-90 arası iken kasıyor ama yüzde 91-100 arası akıcı olyor.

Son düzenleme:
Şu gülenlerin amacı ne acaba? Adam orda mağdur, bilgisayarını kullanamıyor düzgün bir şekilde hemde bilgisayarını düzelteceğiz diye kendince bir şeyler uyduruyorlar.

PC toplıyacaksan sen topla başkasına toplatma. Yaşadığın olay için üzüldüm. Büyük ihtimalle yazılımsal bir sorundur takılmaların. Oyunlar orjinal deyilse de aynı sorunu yaşıyor olabilirsin. İade alırsan da kendin toplamalısın bilgisayarını.

Ne yap biliyor musun adamların mekanına git sinirli davran PC'de yanında olsun benim PC bozuk bune lan sizin gibiyer olmaz olsun diye de tüketici haklara başvurdumda falande adamlar iyice tırsar
Ben Teknobiyotik'den kulaklık aldım 2 ay a kadar gelmedi sonra babam oraya gitmiş tüketici haklarına başvurdum falan demiş adamlar hemen verdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı