iTunes iPhone İçin Yazılımı İndirmeyle İllgili Bir Sorun Oluştu hatası

Levent Yıldız

Hectopat
Daha fazla  
Itunes'da restore yapmaya çalışırken böyle bir hata alıyorum arkadaşlar. Bu sorunu nasıl çözerim?

Ek olarak telefonumun şifresini unuttum ve giriş yapamıyorum şu anda ekranda etkin değil 1 saat sonra deneyiniz yazıyor. Telefona restore yapacağım ama acaba verilerimi kurtarabilmenin bir yolu var mı?

-Yedekleme yapmadım daha önce.

@Recep Baltaş @Ali Güngör @SypeR

Son düzenleyen: Moderatör:
iTunes ile indiremiyorsanız ipsw.me adresinden manuel olarak yazılım dosyasını indirebilirsiniz. Ardından iTunes ile güncelleme veya geri yükleme seçeneğine klavyede "Shift" tuşuna basarak tıklatınca indirdiğiniz yazılım dosyasını seçip yükleyebilirsiniz. Yanlış dosyayı yükleme gibi bir şansınız olmayacaktır çünkü iTunes, cihazın modeliyle aynı olmayan yazılımı zaten uyumsuz olduğundan kabul etmiyor.
Ekran kilitliyken yedekleme yapılabilir, ama daha önce güvendiğiniz bir bilgisayar varsa. İlk defa takarsanız önce telefondan "Bu bilgisayara güvenilsin mi?" sorusuna "Güven" diye cevap vermelisiniz, ki bunu yapabilmeniz için telefon kilitli olmamalı.

Ben daha önce bu bilgisayara güven demiştim ama yedeklemek için bir ekran çıkmıyor.Dediğiniz gibi ipsw dosyasını indirdim bu seferde bilinmeyen bir hata oluştu diyor hata kodu ise 17.Çok zor durumdayım şu anda telefon tamamen kapandı.Normalde 1 saat sonra deneyin diyordu şifreyi girdim ve artık İtunes'a bağlanın diyor. @Sterben @Recep Baltaş @Ali Güngör @SypeR

İos 10.2 sürümünü indirdim acaba imzası mı kaldırıldı? Ondan mı böyle bir hata veriyor? @Sterben

Güvenlik duvarınız iTunes'un Apple sunucularına bağlanmasını engelliyor olabilir. Bu nedenle önce bunu kontrol edin. Eğer bir şey bulamazsanız iTunes'u güncellemeyi deneyin. Eğer güncellediğiniz halde olmuyorsa iTunes'u kaldırıp yeniden yükleyin. Eğer hala aynı hatayla karşılaşırsanız şu 3.parti yazılımla iTunes'a ihtiyaç duymadan iPhone'a yazılım atabilirsiniz (Yalnız yine de iTunes'un yüklü olması gerekiyor): 3uTools

iTunes ile indiremiyorsanız ipsw.me adresinden manuel olarak yazılım dosyasını indirebilirsiniz. Ardından iTunes ile güncelleme veya geri yükleme seçeneğine klavyede "Shift" tuşuna basarak tıklatınca indirdiğiniz yazılım dosyasını seçip yükleyebilirsiniz. Yanlış dosyayı yükleme gibi bir şansınız olmayacaktır çünkü iTunes, cihazın modeliyle aynı olmayan yazılımı zaten uyumsuz olduğundan kabul etmiyor.
Ekran kilitliyken yedekleme yapılabilir, ama daha önce güvendiğiniz bir bilgisayar varsa. İlk defa takarsanız önce telefondan "Bu bilgisayara güvenilsin mi?" sorusuna "Güven" diye cevap vermelisiniz, ki bunu yapabilmeniz için telefon kilitli olmamalı.
adamsın

Yeni konular

Geri
Yukarı