iTunes, yedekleme dosyasını görmüyor

Finn Balor

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Cihazımı iOS 17'ye yükseltmek için yedeğini almıştım. Ardından sıfırdan bir kurulum yaptım ve telefondaki seçeneklerden "uygulamalarınızı ve verilerinizi aktarın" > "PC" seçtim ve telefonu kabloyla bağladım. iTunes açıldı fakat klasik bir şekilde gelen "xxx yedeğini geri yükle" ekranı gelmedi ve yeni bir iPhone olarak gözüktü cihaz.

Mobilesync > Backup klasörü içinde yaklaşık 33GB'lık yedek dosyam duruyor. Bunu nasıl telefonuma aktarabilirim? Teşekkürler.

19:30 Güncelleme: iTunes'u Store'dan değil de Apple'ın sitesinden indirince daha verimli çalışmaya ve donmamaya başladı. Yedeği de gördü. Şu an yüklüyor. Teşekkür ederim herkese. Konu kapanabilir.

Son düzenleme:
Merhaba. Cihazımı iOS 17'ye yükseltmek için yedeğini almıştım. Ardından sıfırdan bir kurulum yaptım ve telefondaki seçeneklerden "uygulamalarınızı ve verilerinizi aktarın" > "PC" seçtim ve telefonu kabloyla bağladım. iTunes açıldı fakat klasik bir şekilde gelen "xxx yedeğini geri yükle" ekranı gelmedi ve yeni bir iPhone olarak gözüktü cihaz.

Mobilesync > Backup klasörü içinde yaklaşık 33GB'lık yedek dosyam duruyor. Bunu nasıl telefonuma aktarabilirim? Teşekkürler.

Zaten yeni bir iPhone olarak görme ekranında "Şu yedekten geri yükle" yazar, ekran resmini tam olarak atabilir misiniz?

Zaten yeni bir iPhone olarak görme ekranında "Şu yedekten geri yükle" yazar, ekran resmini tam olarak atabilir misiniz?
Çok sağ olun hocam. iTunes'u Store'dan silip, daha sonra Apple'ın sitesinden indirince daha verimli çalışmaya ve donmamaya başladı. Yedeği de gördü. Teşekkür ederim.

iTunes'u Store'dan değil de Apple'ın sitesinden indirince daha verimli çalışmaya ve donmamaya başladı. Yedeği de gördü. Şu an yüklüyor. Teşekkür ederim herkese. Konu kapanabilir.

Geri
Yukarı