İyi bir bilgisayara sahip olmak nasıl bir duygu?

Arkadaşlar hayatımda hiçbir zaman tam anlamıyla yaşayamadığım bir duygu o ilk açtığında o açılış hızına hayran kalmak falan nasıl bir duygu? İyi bir bilgisayara sahip olmak hiçbir FPS ayarı yapmanıza gerek kalmadan oyun oynamak.
Kardeşim yaş kaç bilmiyorum ama küçük olduğunu düşünerek yazıyorum.
Ufaktan iş hayatına atıldığın zaman biraz para kazanmaya başladığın zaman merak etme %100 iyi bir bilgisayarın olucaktır.

Hocam o güzel sistemi toplayana kadar istek mükemmel oluyor, hayaller kurmak, sistem videoları izlemek ama elde edince gerçekten o kadar sevinmiyorsun. Yani emin ol hayal kurup istediğin şeyi elde etmek için çalışırken yaşadığın haz çok daha fazla bence.

Gerçekten öyle. Bende alana kadar diyordum "şunu yaparım, bu oyunları bitiririm" gibi fakat 2 hafta sürdü benim heyecanım.

Bana kalırsa bu benim açgözlülüğüm sanırsam en iyisi olmadığı sürece asla tam anlamı ile tatmin olmuyorsun belki sadece ilk aldığın zamanlar, 3070ti aldım 1 ay önce şu an gözümü 4k kartlara diktim ağzım sulu bakıyorum. Keşke bunları alabilseydim diye. Onu aldığım zaman belki 8k kartlar çıkıcak bilmiyorum ilerisi nasıl olucak ama benim için böyle ilerliyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı