İyi Bilgisayar Sahibi Olmak Nasıl Bir Duygu?

wozniak

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Merak ettiğim bir şey var. İyi bilgisayar sahibi olmak nasıl bir duygu? Her oyunu açan bir PC insanı açgözlü yapar mı?
Bir yerden sonra bıkkınlık veriyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi' ara internet kafeye gitmiştim orada özel bir bilgisayar vardı ona oturmuştum böyle dünyanın en iyi grafiğine sahip olan 2. oyun, benim de sevdiğim oyun olan Crysis serisinden 3. oyununu 4K modda hiç kasmadan oynadım. Güzel bir duygu yani sen mesela böyle oyunları 4K görüntüde oynasan nasıl hissedersin bilemem. İnsanı açgözlü yapmaz ancak yani arkadaşlarına dersen "olum tüm oyunları indirebiliyorum süper" gibisinden, o zaman arkadaşların hakkında kötü şeyler düşünebilir ne bileyim.

Umarım en son cümlede beni yanlış anlamamışsındır.

Sistemimi beğenen de var beğenmeyen de bana yetiyor. Bana göre iyi bir bilgisayar sadece oyunla kısıtlamamak lazım. Ama şuana kadar çıkmış tüm oyunları açabileceğini bilmek keyif veriyor. Ben kendi bilgisayarımda film izlerken bile mutlu oluyorum açıkçası dışarıdan bakan biri bile bilgisayarıma olan tutkumu görüyor. İnsan daha iyisini ister ama açgözlülük farklı bir şey. Bilgisayarı alırken açgözlü olmuştum 50 TL verip daha iyisini alayım diyordum ama aldıktan sonra eski bilgisayarda bile daha çok oyun oynadığımı fark ettim.

Geri
Yukarı