İyi bir bilgisayara sahip olmak nasıl bir duygu?

Güzel bir duygu. 16 yaşıma kadar ben de yaşamamıştım bu duyguyu, yıllarca külüstür laptop'larda 30FPS CS:GO oynadım. Gerçi şimdi de oyun oynayacak vaktim yok ama en azından oynamak istediğimde oynayabiliyorum.

Eski püskü bir laptoptan daha yeni 6600 XT'ye bir de 1080p monıtöre geçtim çok rahat çok güzel geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gittim 2 ay inşatta sabahtan akşama kadar amelelik yaptım. Çok zordu. İşin sonunda emeğimin karşılığını aldım. Çok güzel bir duygu. Eskiden oynamak istediğim ne varsa şimdi ultra grafiklerde oynuyorum. Ama emin ol birkaç gün sonra isteğin kalmıyor.

Arkadaşlar hayatımda hiçbir zaman tam anlamıyla yaşayamadığım bir duygu o ilk açtığında o açılış hızına hayran kalmak falan nasıl bir duygu? İyi bir bilgisayara sahip olmak hiçbir FPS ayarı yapmanıza gerek kalmadan oyun oynamak.

İlk başlarda güzel hani her oyunu oynayabiliyorsun istediğini yapıyorsun ama aradan biraz geçince o bile seni sıkıyor bende böyle oldu bu aralar sadece 1 - 2 tane oyun oynayabiliyorum.

840M, 5200u, 8 GB DDR3 Single RAM ve kendi taktığım SATA 240GB SSD mevcut olan bir sistemi 7 yıl kadar kullandım. 4 ay önce gerçekten güzel bir yeni laptop aldım. 144Hz ve saniyeler içinde açılması büyüleyici. Bu oyunu oynayabilir miyim derdi olmaması çok rahat. İşlerimi çok hızlı rander alması aşırı avantaj sağlıyor. Fakat bunlara alışmak 2 hafta sürüyor, sonra hep sahip olmuş gibi normal gelmeye başlıyor. Sadece ilk 2 hafta çok sevinç dolu geçiyor.

Geri
Yukarı