İYİ Parti eşliğinde Millet İttifakı yeniden bir arada!

Anlaşılan 6'lı masa yeniden oluşuyor.

Ve bu arada Discord hesabım, benim siyasi görüşlerimden dolayı yasaklandı. Ben böyle adaletin ...

Acaba kk aday gösterecekler, İmamoğlu'nun siyasi yasağı kalktığında birden onu mu aday yapacaklar. Receb'e fake atmak için.

Kırmızı AKP dediğin adamlar gayet iyi vaatler ile geliyor. Dediklerinin yarısını bile yapsalar ülkeye getiri sağlamış olurlar.

Ekleme: Kırmızı AKP gibi davranırlarsa seçimlerde onları da göndeririz.
Ben Kemal beye güvenmiyorum, adam sırf karşısındaki kazansın diye çalışıyor ve koltuk sevdasından başka derdi yok, olsaydı aday olmazdı.

Rahmetli Levent Kırca yaşasaydı iyi eğlence çıkartırdı bize bu millet vatan sevdalı siyasetçilerden.

Bu masadan hiçbir halt olmaz, Mansur Yavaş'ta hiçbir şey yapamaz. Kadın gibi naz yapıyor bence, olmak istemiyorsa yapmanın bir mantığı yok. Ayrıca böyle ufak bir konuyu bile yürütemeyen masa bence ülkeyi hiç yönetemez. Çare ince diyorum. CHP belediyecilik bile yapamıyorken ülkeyi yönetmesini düşünmek zor. Büyüklerinize veya oy atabilecek yaştaki arkadaşlarınıza bence Ince'den bahsedin.

Şu fotoğrafı gördüğüm an anlıyorum. Aktroll.

Kendilerini rezil hale düşürüyorlar başka bir şey yok ülkeyi bunlar yönetemez açık net bellidir ince dışında gerisi fasa muhalefet tarafında.

Yeni konular

Geri
Yukarı