Millet İttifakı aday belirleme toplantısı 2 Mart'ta yapılacak

Ben bilmiyorum. Kim icraat yapıyor söyler misin?
Ümit Özdağ bilet satıyordu en son. İcraat dediğiniz şey bu olabilir.
Partilerine devlet desteği şu anlık olmadığı için bu adamlardan icraat bekleyemezsin. Yapacakları ve sunacakları tek şey fikir olur. İnce'nin sunduğu fikirlere bakarsan anlarsın.

Devlet yardımı alan altılı masanın yaptığı icraatleri sayarsan bizde seni dinleriz.

Kim yapıyormuş? İktidara geçmeden de nasıl icraat yapacaklar zaten bu nasıl bir beklenti anlamadım.

İktidara çıkmadan ne yapacakları çok önceden söylemeleri lazımdı. Hani nerede? Defalarca toplandılar. Elle tutulur bir şey var mı? Milletimiz için ne fayda sağlayacaklar anlatır mısın bana?

İktidara çıkmadan ne yapacakları çok önceden söylemeleri lazımdı. Hani nerede? Defalarca toplandılar. Elle tutulur bir şey var mı? Milletimiz için ne fayda sağlayacaklar anlatır mısın bana?
Bilmem kaç bin maddelik mutabakat metni var. Merak ediyorsanız okuyunuz.

Dostum kişinin yaşı gelmemiş olsa bile bir fikri olması bana kalırsa iyi bir şey. Ben 20 yaşındayım ve 15 yaşımdan beri siyaseti takip ederim.

Dostum kişinin yaşı gelmemiş olsa bile bir fikri olması bana kalırsa iyi bir şey. Ben 20 yaşındayım ve 15 yaşımdan beri siyaseti takip ederim.
Aynen 15 yaşındaki kişiler de politik veya felsefi kitap okuyorlardı da siyasi düşüncesi gelişiyordu. Instagram keşfetinde önüne ne düşerse çoğu onu düşünüyor kendi ideolojileri yok.

O zaman her partideki her siyasetçi aday olmak isteyip kargaşa çıkarmazmıydı?
Herkesin aday olma olsa bile seçilme gibi bir imkanı yok. Bir partiden aday olmak isteyen biri o partinin kurallarına göre oynamalıdır ama halkın sesi olacağını iddia eden Millet İttifakı daha baştan dinlemeyip bu tarz şeyler yapıyorsa bir sıkıntı vardır.

Aynen 15 yaşındaki kişiler de politik veya felsefi kitap okuyorlardı da siyasi düşüncesi gelişiyordu. Instagram keşfetinde önüne ne düşerse çoğu onu düşünüyor kendi ideolojileri yok.
Bilgi doğru yerden edinildiği zaman işe yarar bana kalırsa. Bende tabi ki kulaktan dolma bilgilerle ve sosyal medya çarpıtmasına maruz kalmış bilgilerle yola çıkmasını istemem kimsenin. Kendi fikrin olacaksa kendi araştırmanda olacak. Sağdan soldan edindiğin fikirlerle yorum yapmak doğru olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı