İzlediğim şeylerin sonuna fazla üzülüyorum

Ssansarsalvo

Hectopat
Normal de anime izlemem ama değişiklik yapıp bir anime izledim ve dün bitirdim, aşırı üzüldüm açıkçası çok üzücü bir olay yoktu ama ben erkek olsam da çoğunluk kesime göre daha duygusalım. Ne zaman kitap bitirsem, dizi veya filmin sonuna gelsem sonu iyi olsa bile artık ona sahip olmadığımdan dolayı aşırı üzülüyor, boşluğa düşüyorum ve boşlukta olduğum için hayatım hakkında düşünmeye başlıyor ve depresyona, bunalıma giriyorum. O zaman izleme veya okuma diyebilirsiniz ama o zamanda sıkılıyorum ve yine boşluğa düşüp hayatım hakkında düşünmeye başlıyorum. Akne ile alakalı ilaçlar kullanıyorum ve yan etki olarak depresyona sokabiliyormuş hem de malum ergenlikten dolayı böyle oluyor da olabilir ama ben duyguları aşırı gerçekçi yaşıyorum ve ilaç, ergenlik ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Anime'nin sonunda üzücü olay yoktu dedim ama sonun gelmesi ile beraber bir de çoğu kişi ölünce belki ona çok kafayı takmışımdır. Önceden Titanic'e bile üzülmeyip, herhangi bir duygu yaşamazdım. Siz böyle şeylerin sonunda nasıl motive olup üzülmüyorsunuz? Anime akame ga kill bu arada. Bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum, kendi fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı