İzmir AKP il başkan yardımcısından taraftarlara akıl almaz hakaretler!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hükümet istifa demek suç değil mi sevsende sevmesende saygı duyacaksın halkın oyları ile başa gelmiş bu hükümet bende bir Beşiktaşlı olarak yanlış buluyorum. Hükümete saygısızlık olmaz.

Değil. Protesto yasal bir haktır. Hakaret edilmediği sürece sözlü bir şekilde istenildiği gibi eleştiri yapılabilir, protesto edilebilir.

Saygı duymak derken neye saygı duymak ben onu anlamadım, "kötü yönetiyor, çoğu şeyi falan zor alıyoruz, bazen milletede kötü sözler diyorlar ama saygı duyuyorum öncelikle, şimdi eleştirebilirim." gibi bir şey mi? Saygı duyulacak nokta neresi?

Halkın iradesi her şeyden üstündür halk seçmiş çoğunluk seçmiş kötü yönettiği şeyler de vardır iyi yönettiğide her liderin iyi de kötü de yaptıkları vardır saygı önemli.

Öyle bir şey diyen yok sevsende sevmesende bu bizim hükümetimiz saygı duymak zorundayız.

Değiliz. Saygı hak edilen bir şeydir. Ben benim saygımı kazanmayan bir şeye saygı duymam. Bu demek değildir ki hakaret edebilirim. Bunun cezası var. Zaten hakaret etmiyorum. Saygı duymak zorunda değilim ama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı