İzmir'de boy uzatma icin doktor önerisi

13 yaşındayken falan doktora gitmistik orada da doktor 1.72 gibi olursun demişti. Ama uzar mı hiçbir fikrim yok. Uzamazsa diye şimdiden önlem alayım demiştim ama yukarıda da çoğu kişi önermemiş.
Umudunu kaybetme, olursun dediyse olursun, bu arada boyundan dolayı da kendini kötü hissetmene de gerek yok. Mükemmel olmana gerek yok, öyle hissetmen yeterli :)

Arkadaşın iğneden kastığı Growth Hormone takviyesi bununla birlikte genetiğindeki boy kapisitesinin tamamına ulaşabilir.
Ona bakmıştım ama ayda 1000 dolar diyordu fiyatı. 1 defa almak yetiyor mu? Başka bir yerde de 300 dolar diyordu. O da tek fiyatı oluyor sanırım. Benim için 1.67 1.69 arası olsa yetiyor.

Arkadaşın iğneden kastığı Growth Hormone takviyesi bununla birlikte genetiğindeki boy kapisitesinin tamamına ulaşabilir.

Boyunuz 1.87 ile 1.67 arasında bir değer olucak.
Direkt 187 ye mi fırlar demek bu hocam?

Umudunu kaybetme, olursun dediyse olursun, bu arada boyundan dolayı da kendini kötü hissetmene de gerek yok. Mükemmel olmana gerek yok, öyle hissetmen yeterli :)
Kötü hissetmiyorum pek ama yaşıtlarım en az 1.70 oluyor ki sınıfta bile benden başka kısa kişi 1.72. Çok değişik geliyor. Spora da başlamak istiyordum biraz daha uzun olsa iyi olur diye düşünüyordum.

Hayır tabikide o en iyi ihtimal ve çok zor bu verdiğim sayıların ortalama değerini alabilirsiniz.

Eğer çok şanslıysa oda mümkün fakat düşük bir şans.
O zaman 178 civarı olabilir sanırsam.

@Aras the Great hocam 1 defa almak yetiyor mu yoksa ayda düzenli mi kullanmam gerekiyor? Bir de doktora falan görünmem lazım mi? Okuduğuma göre büyüme kikirdaklari kapanınca ise yaramiyormus.

@Aras the Great hocam 1 defa almak yetiyor mu yoksa ayda düzenli mi kullanmam gerekiyor? Bir de doktora falan görünmem lazım mi? Okuduğuma göre büyüme kikirdaklari kapanınca ise yaramiyormus.
Kendi başına alıp kullanabilceğin birşey değil zaten doktora görünmen lazım kendin alıp kullanmaya çalışma.

Geri
Yukarı