İzmir'de konteyner kentte kalan depremzedeler polis zoruyla çıkarıldı

izmirkartali

Megapat
Makaleler
1
Yer
İzmir
İzmir depreminin ardından Bayraklı'da kurulan geçici konaklama merkezine yerleştirilen depremzedelere konteynerleri boşaltmaları için tanınan süre doldu. Konteynerlerden çıkmak istemeyen depremzedeler, geçici konaklama merkezinden polis eşliğinde çıkarılmaya başlandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzmir depreminin ardından Bayraklı'da kurulan geçici konaklama merkezine yerleştirilen depremzedelere konteynerleri boşaltmaları için tanınan süre doldu. Konteynerlerden çıkmak istemeyen depremzedeler, geçici konaklama merkezinden polis eşliğinde çıkarılmaya başlandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca dedemden biliyorum sürekli gittiğim için Orada insanlar kusura bakmayın yarısının Evi arabası her şeyi var Belese para ödemeden kalmak için tutturuyorlar bu kadar hiç orada Yardıma muhtaç birisi yok Haberiniz olsun.

Soylde bir şey diyeyim depremzede kalmadı orada bunların ne evi yıkıldı ne başka bir şeyi teşekkürler iyi günler.

Son düzenleme:
Suriyelilere ev yaparlar bedavadan bizim depremzede vatandaşa gelince 120 ay faizsiz kredi.
Siyaset yasak mı bilmiyorum ama depremzede bir vatandaş olarak hayal kırıklığı duyuyorum 10 tane yakınımı arkadaşımı halalarımı kuzenlerimi kaybettim yine de devlete bir şey demedim 3 gün sonra geldiler bizim enkaza tek temennim bize bu acıları yaşatan halkın parasını konutlara değil de saraylara arabalara harcayan bu hükümet ve o baştaki şahısa hakkımı helal etmiyorum Allah bize yaşattığı o acıyı başta ona sonra bütün sorumlulara yaşatsın.
06.02.2023..

İlki öz dedem şu an dinleyemiyorum acaba yine ne uyduruyordur.

Ayrıca dedemden biliyorum sürekli gittiğim için Orada insanlar kusura bakmayın yarısının Evi arabası her şeyi var Belese para ödemeden kalmak için tutturuyorlar bu kadar hiç orada Yardıma muhtaç birisi yok Haberiniz olsun.

Soylde bir şey diyeyim depremzede kalmadı orada bunların ne evi yıkıldı ne başka bir şeyi teşekkürler iyi günler.
Durumu müsait olanlar yeni yapılan evlerinin tamamlanmasını bekliyor. O evler bitmeden konteynerlerden kovuluyor.
Bu arada vatandaş yine müteahhitlerle uğraşıyor. Giderilen bir mağduriyet de yok.

@Everythink Depremzede olmak için evinin yıkılması mı gerekiyor hocam? Deprem bölgelerindeki insanlar korkudan da evine giremiyor ve başka şehirlere gittiler, bu onların konteynerden çıkarılmasını haklı mı yapıyor?

Durumu müsait olanlar yeni yapılan evlerinin tamamlanmasını bekliyor. O evler bitmeden konteynerlerden kovuluyor.
Bu arada vatandaş yine müteahhitlerle uğraşıyor. Giderilen bir mağduriyet de yok.

Cidden deprem de evleri yikilanlar gitti merak etmeyin kendi istekleriyle şu an keyfe keder para biriktirenler var.

@Everythink Depremzede olmak için evinin yıkılması mı gerekiyor hocam? Deprem bölgelerindeki insanlar korkudan da evine giremiyor ve başka şehirlere gittiler, bu onların konteynerden çıkarılmasını haklı mı yapıyor?

İlla konuşturmak istiyorsunuz başka ilcelerden belese kalmak için oraya nüfusunu aldırıp orada kalmaya başladılar depremzede yok orada neredeyse her gün gittiğim yeri benden daha mı iyi bileceksiniz.

@Everythink Merak ettiğim için sordum hocam, anlıyorum seni sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı