İzmir'de Sopalı İnternet Cafe Baskını :)

Adamlık denen bir şey kalmamış. Bir it sürüsü, bir tane adama dalıyorlar. Bence aynı şekilde savunma yasası kaldırılmalı. Ne yani, heriflerin elinde sopa var sen o an sopayı nereden bulacaksın? Eline ilk geçirdiğin şeyle savunman lazım. Kendi gücün yetmiyorsa adam toplayıp dövdürteceksin bunları. Eğer adam bulamazsan kekoları beğenmiyorsunuz ama parayla adam döven kekolar var. Vereceksin birkaç kekoya para, öç alacaksın bunlardan.

kekolar-12062015-3.jpg

Not: Kekoları bende sevmiyorum. Yanlış anlamayın.

Kuru sıkı erkeklik yapmaya gerek yok, bunun sporculukla ilgisi yok. Sporcu adam böyle boş boş işler yapmaz.
Sende onlara daldın diyelim, kamera kaydı var. Darp'tan siciline işleyecek.
Muhtemelen adam internet cafenin çalışanı veya sahibi, müşteri ile arasında bir olay geçmiş, müşteri sen görüceksin deyip gitmiş, oda bekliyorum gel demiştir. Adam 20 kişiyi alıp dükkana tekrar gelmiş.
Genelde cafe sahipleri çok agresif oluyorlar, biz zamanında lise'den kaçıp cafeye giderdik, pc donardı, adamı çağırdımızda bize bağırırdı veya makineyi kapatıyordu kızıp :D
Muhtemelen öyle birşey oldu, çocukta 20 kişiyi topladı yığdı dükkana :D
Haklısın ama, hayatın ne zaman ve nerede karşımıza ne çıkaracağı belli olmaz... Gerçekten kendini savunman gereken zaman gelince mekanın pek anlamı yok diye düşünüyorum... :)

Herkes keko artık etrafta böyle insanlar görmekten bıktım.

keko-sapiens_714707.jpg

6fXy0e1R.jpg

309lD0Iz_400x400.jpeg

Videoyu silmişler, yeni link ekledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı