Izoly bilgisayar alınır mı?

Resimde de RTX 2000 serisi bir ekran kartı var. 🤣 🤣 😂😂

intel-i5-8gb-256ssdli-gddr5-4gb-ekran-kartli-pubg-mobilegta5l__0173368086224340.jpg

Asla alınmaz.

Radeon R7 240 var. Ne kadar Izoly'nin çoğu modeline göre alınabilir gibi dursa da yine alınmaz. Onun yerine yakın bütçede APU toplamak daha iyi performans verecektir.
PSU'su da cabası bu arada. O da muhtemelen ilk elektrik kesintisinde işlevini yitirecektir.

Ben sistem toplıyabilceğime inanmıyorum o yüzden toplamıyorum :(

En pahalı havaii fişek: Izoly.
Şaka maka, Lenovo marka laptoplar F/P oluyor. MediaMarkt bayağı indirim yapıyor.
Bir bakın derim.

Laptop almam bu saaten sonra kankam en son aldığımda kuzenlerim falan içinden geçti amcamlara vs. dediğimde çocuğun kırdı bari düzelt diye ben sorumlu değilim dedi ekran klavye değişti 2000 TL masraf + 2 hafta pcsiz geçirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Laptop almam bu saaten sonra kankam en son aldığımda kuzenlerim falan içinden geçti amcamlara vs. dediğimde çocuğun kırdı bari düzelt diye ben sorumlu değilim dedi ekran klavye değişti 2000 TL masraf + 2 hafta pcsiz geçirdim.
Bilgisayar toplayan mı kaldı şu dönemde? Alın bir APU hazır sistem, keyfinize bakın.

Forumda bir bilgisayar toplama konusu açın ve yardım isteyin, arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı