Izoly M145 alınır mı?

Bu tip bilgisayarlar almak yerine sağlam ikinci parçalar bul ve kendin topla, daha iyi parçalar seçersin böylece.

İşin dürüst kısmı kendim toplayacaktım önceki PC anakart mefta olunca bende AMD'a serisi bir işlemeci MSI bir anakart son olarak da Adata ddt4 8 GB parçalar seçip toplayacaktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşin dürüst kısmı kendim toplayacaktım önceki PC anakart mefta olunca bende AMD'a serisi bir işlemeci MSI bir anakart son olarak da Adata ddt4 8 GB parçalar seçip toplayacaktım.
Paran yoksa APU topla, oyun oynamayacağım dedin zaten, al bir tane ryzen 3 2200g yanınada hearhangi bir a320 anakart ve 8gb ram al, bitti bu kadar, bu size hayli hayli yeter.

Bütçeyi arttırıp alınabilir.

Cevaplarınız için teşekküler PC'nin ne olduğunu gayet farkındayım PC oyun beklentisi ders için masaüstü PC gerektiği için öyle aman aman bir şey almaya gerek görmedik. Biraz nefes alsın yeter mantığıyla aldık diyebiliriz.

Cevaplarınız için teşekküler PC'nin ne olduğunu gayet farkındayım PC oyun beklentisi ders için masaüstü PC gerektiği için öyle aman aman bir şey almaya gerek görmedik. Biraz nefes alsın yeter mantığıyla aldık diyebiliriz.
Astım bir kişi gibi nefes alır o bilgisayar.(Astımlara bir şey demek istemedim anlayan anladı zaten)

Biraz nefes alsın mantığıyla almak saçma, o bilgisayarı 500 tlye alabilirken 2.000 tl vermek saçmalık olur değil mi?

Cevaplarınız için teşekkürler PC'nin ne olduğunu gayet farkındayım PC oyun beklentisi ders için masaüstü PC gerektiği için öyle aman aman bir şey almaya gerek görmedik. Biraz nefes alsın yeter mantığıyla aldık diyebiliriz.

Çok meraklıysanız alın, adamlar burada diyor iade et diye edeceksen et etmeyeceksen etme. C4 hayırlı olsun bu arada.

Geri
Yukarı