Izoly M145 alınır mı?

Cevaplarınız için teşekkürler PC'nin ne olduğunu gayet farkındayım PC oyun beklentisi ders için masaüstü PC gerektiği için öyle aman aman bir şey almaya gerek görmedik. Biraz nefes alsın yeter mantığıyla aldık diyebiliriz.

O bilgisayarın PSU sunun resmini isterseniz şuna bakabilirsiniz. images.jpeg

Cevaplarınız için teşekküler PC'nin ne olduğunu gayet farkındayım PC oyun beklentisi ders için masaüstü PC gerektiği için öyle aman aman bir şey almaya gerek görmedik. Biraz nefes alsın yeter mantığıyla aldık diyebiliriz.
Ne olduğunun farkında olduğunuzu söylüyorsunuz, o parayla daha yeni, daha performanslı bir sistem almak yerine neden eski nesil, hantal, 2. el bir sistem alıyorsunuz ki?

Cevaplar için çok teşekkürler bazı yorumla gerçektden güldürdü :D bu pcleri tercih etmemin sebebi fiyat üstüne SSD olunca yavaş oalcağını pek sanmıyordum en nihayetinde şu an elimde bulunan PC satın aldığım PC'den daha kötü bir donanımı var donanım ne diye sorarsanız 4.nesil Core i3 var çift çekirdekli 1.70 GHz hızında ve bu PC de bir SSD var şu an PC kasmaya dair hiçbir şey yok bu PC böyleyse bu alıdığım PC'dede farklı bir durum olamaması gerek diye tahmin yürüttüm aksi taktirde PC ne kadar kötü olduğunun farkındayım en başta planım zaten toplamak idi bizimkiler uygun fiyatlı tüm kasa alalım deyince bunu tercih ettim tüm hikaye bu.

Geri
Yukarı