Izoly M145 alınır mı?

Cevaplar için çok teşekkürler bazı yorumla gerçektden güldürdü :D bu pcleri tercih etmemin sebebi fiyat üstüne SSD olunca yavaş oalcağını pek sanmıyordum en nihayetinde şu an elimde bulunan PC satın aldığım PC'den daha kötü bir donanımı var donanım ne diye sorarsanız 4.nesil Core i3 var çift çekirdekli 1.70 GHz hızında ve bu PC de bir SSD var şu an PC kasmaya dair hiçbir şey yok bu PC böyleyse bu alıdığım PC'dede farklı bir durum olamaması gerek diye tahmin yürüttüm aksi taktirde PC ne kadar kötü olduğunun farkındayım en başta planım zaten toplamak idi bizimkiler uygun fiyatlı tüm kasa alalım deyince bunu tercih ettim tüm hikaye bu.

O SSD 1 ay sonra HDD'den daha yavaş olur.

İptal ettim gitti bir arkadaş C4 hayırlı olsun demişti artık başkasına nasip olacak :D

Eğer ki şu an kullandığım SSD diyorsanız aradan 1 yıl geçti yavaşlamaya dair bir iz yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oh be, gerekeni yaptınız.

Ne olduğunun farkında olduğunuzu söylüyorsunuz, o parayla daha yeni, daha performanslı bir sistem almak yerine neden eski nesil, hantal, 2. el bir sistem alıyorsunuz ki?

Sebebi şöyle şu anda kullandığım PC satın aldığım PC'den daha kötü bir donanımı var PC dede SSD olunca yavaş olacağını pek düşünmedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oh be, gerekeni yaptınız.

Turbox içindeki parçaların ne olduğu yazılıyor da bunu içinde ne odluğu belli olmayıcna bayağı bir kıl olmuştum iyi ki de olmuşum biri içine takılan ana kartım markası yok dedi resmen.

Geri
Yukarı