Izoly savunan insanlar

Yalnız param olduğu zaman ben bu işe girmeyi düşünüyorum arkadaşlar. Yani dıştan güzel görünen ama içi boş, kar marjı yüksek sistemleri satmak.
Niye derseniz, bu millet hak ediyor çünkü. Okumayan, araştırmayan ve sormayan bi nesil var. Bunları söğüşlemek lazım ki akılları başlarına gelsin. Aldıkları PC 3 sene sonra çöp olsun ki bir daha birşey alırken araştırma yapmayı öğrensinler. Bizim milletin kronik sorunu şark kurnazlığı da var bunun içinde. Ben 6-7k'ya düzgün sistemi anca toplarken bu şark kurnazları 2-3k'ya GTA 5 60 FPS vereceğini düşünükleri sistemin peşine düşürüyorlarsa suç bu dandik sistemi satanda değil alandadır. Aynı tosuncuk mehmet aydın olayında olduğu gibi. Şark kurnazları dolandırılmayi hak ediyor.

Parası olmayan PC işlerinden oyundan anlamayan film video izleyecek office programları kullanacak bireyler için aslında F/P olarak ideal bir marka. Hiç olmazsa montajıyla uğraşmaktan kurtuluyorlar.

Hocam yalan yok benim bütçem 3000 cıvarında olduğu için bende Izoly almayı düşünüyordum çünkü başka alternatifler yoktu ama sonra araştırdım ve GameGaraj'dan özelleştirip satın alacağım.

Izoly hakkında gerçekten çok olumsuz yorum var zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı