Izoly savunan insanlar

TheDoctorBW

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu cahilliğin nereden geldiğini size sormak istiyorum. Bilgisayarı açtım YouTube'a girdim. Izoly PC neden alınmaz diye bir video gördüm. Yorumlarına bir baktım aman Allah'ım bakmaz olaydım size bu yorumlardan birkaçını derlemek istiyorum.

1-) Bilgisayar kötüyse bizi ilgilendirir 2-) bunlar senin anana falan mi sovdu? Tamam anladik fazla iyi değil ama 2-3 yil kullanan fazla oyun oynamayan ama tek tuk PUBG, FIFA oynuyor ve hala saglam bos yapma kardesim kotuyse kotu kullananlar kullanıyor sen rahat ol 😉

Yani bu arkadaşa ne diyeyim bilmiyorum.

2. yorum.
Hiç de bile Izoly 60 FPS veriyorsa sen ona kurban ol.

İroni değil maalesef.

3. yorum.

Aslan abim ben Izoly aldim bak ekran karti R7 240 4 GB ama islemciyi i3-9100F aldim, Valorant 150 FPS, LoL 120 FPS, GT5 70FPS gerisini bilmem.

Arkadaş türkçeyi de unuttu yazarken.

4. yorum.
Yürü git lan yalancı, aldım ben bu bilgisayarı, çok iyi GTA 5'te 120 FPS aldım.

Bu da ironi değil.

5. yorum.

Kötü yorum atma be kardeşim, ben de yeni aldım Izoly gayet memnunum. GTA 5 falan orta grafiklerde 65 70 FPS veriyor, PUBG'de sabit 60 alıyorum ve daha birçok oyundan alnının akıyla çıkıyor sistem. Millete burada karalama reklamı yapma, inanmayan varsa da FPS SS atarım (SS atmadı)

Son düzenleyen: Moderatör:
Izoly savunan insanlar= Param yok ama her oyunu açan bilgisayar istiyorum.

Bi' onlar akıllı biz APU sisteme 3k veriyoruz, onlar 2K'ya her oyunu açan muhteşem Izoly'den alıyor.

Kim ne derse desin yapacak birşey yok. İsteyen alır istemeyen almaz. Kimsenin zevkine karışmayız. Memnun kaldıysa güle güle kullansın.

Sabah akşam aynı konular. Technopat'ta mı savunuluyor hayır. Ne yapalım, milletin derdi bizi mi gerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı