Izoly T240 kullanan var mı?

O fiyata alacağın sıvı soğutma iyi olmaz zaten, hava soğutma daha iyi olur:

PSU değil de C4 için ideal marka. Izoly görünce koşarak uzaklaşın. Aldıysanız tavsiyem iade etmenizdir. Ama teknoloji şans işi. Hiçbir şey de olmayabilir.

Bakarsınız bir gün pompasından pıt pıt pıt damlatıyor. Bakarsınız bir gün garip sesler geliyor...

Sonra bir bakmışsın Technopat ekibinin sıvı soğutmasına dönmüş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzoly'den hiç bir şey almayın. Aldım çilesini çekiyorum. Servise gönderdim 1 ay bekle ve sorunsuz deyip gönderdiler. RAM almıştım.

Mağaza yorumları ne kadar olumlu gözükse bile markanın kalitesiz olduğunu herkes biliyor, yani belki sorun yaşanmaz ama önerim kesinlikle markası bilinen, olumlu dönüşlere sahip, kaliteli bir soğutucu.

Izoly, Turbox ve onların türevlerinden kaçının. Kesinlikle alınmaz. Neden alınmadığını kısaca anlatayım. İşlemcisi en fazla 3.nesil. Genelde 1.nesil işlemciler oluyor ki bunlar milattan kalma. İkinci el oluyor çoğu. PSU ne olduğu belirsiz bir şey, her an patlayabilir. Anakart ya bilinmiyor ya da dandik kendi üretimleri. Ekran kartı desen gizlemeye çalışıyorlar. Gizlemezlerse haddi olmayan kartlara 4GB veriyorlar. GT 710 gibi mesela. Kasası berbat. RAM DDR3 ve genelde 1600 MHz oluyor. SSD veya HDD dedikleri şey bilinmeyen dandik bir marka. Soğutması berbat. Hiçbir parçası ve ürünü alınmaz. Ne sistemleri ne de dediğiniz soğutucuları beş para etmezler.

Gerçekten aşırı tırt bir marka kaçılması gerek ve yorumlara mis gibi bot atıyorlar maşallah yani Twitch'de Türk yayıncılara öyle bot atsalar vallaha yarına milyoner olurlar.

Geri
Yukarı