Izoly T240 alınır mı?

Hocam ilk tercihim hava soğutmadı ancak bundan Bit sonraki işlemcimde de rahatca kullanayım düşüncesi ile 240mm radyatörlere yöneldim.
Ama işte yanlış şekilde yönelmişsiniz. Mesela Ryzen 5 3600 ile iyi bir hava soğutma yeterli olur. Niye fazla fazla para ödeyesiniz? Hatta çoğu internet satış mağazasında indirimler başladı. Gereksiz ödemeler yapmayın.

Ama işte yanlış şekilde yönelmişsiniz. Mesela Ryzen 5 3600 ile iyi bir hava soğutma yeterli olur. Niye fazla fazla para ödeyesiniz? Hatta çoğu internet satış mağazasında indirimler başladı. Gereksiz ödemeler yapmayın.

Hocam neden yanlış, bir sonraki sistemimde soğutucu masrafı yapmayım diye düşündüm.

Bunu bir konuda belirttiğimde bir arkadaş bana marka bilgin yok keşke biraz araştırsan gibi bir hitapda bulunmuştu. Bazı arkadaşlar bir kanal incelediği için anında kaliteli bir ürünmüş gibi savunup kollamaya başladı belki ondandır. Yukarıda önerilen Arctic Freezer E34'ü almanızı tavsiye ederim.

O cahiller bayağı komik oluyor. Ürün aynı tek farkı birinin üzerinde "İzoly" yazıyor diğerinde "Snowman" ama konulara yazdıkları yorumlar tam zıttı.

Plasebo etkisi. Apo bunlara "efsane ürün, çok kaliteli" deyince şu bal satan adamın sattığı sahte balları yiyip "yauv doğal bal ne gadar eyu" diyen tipler gibi oluyorlar.

Hocam neden yanlış, bir sonraki sistemimde soğutucu masrafı yapmayım diye düşündüm.
Ürün seçimi açısından yanlış. Bana sorarsanız N11 üzerinden 11.11'i bekleyin ve ücretsiz dağıtılan kuponlardan en uygun olanını kullanarak işlemci soğutucu konusunu Arctic, Cooler Master, Corsair nezdinde çözün. Lakin önemli olan konu modeldir. Bu markalara da hemen atlamak doğru olmuyor. Ama konuda belirttiğiniz ürünleri öneremem. Onu bilin.

Ürün seçimi açısından yanlış. Bana sorarsanız N11 üzerinden 11.11'i bekleyin ve ücretsiz dağıtılan kuponlardan en uygun olanını kullanarak işlemci soğutucu konusunu Arctic, Cooler Master, Corsair nezdinde çözün. Ama önemli olan konu modeldir. Bu markalara da hemen atlamak doğru olmuyor. Ama konuda belirttiğiniz ürünleri öneremem. Onu bilin.

Teşekkürler, bu konumda belirttiğim ürünü tamamen meraktan açmıştım. Herkesin çok iyi demesi durumu haricinde almazdım. Ancak son attığım soğutucuyu oneren kanala son derece güveniyorum açıkçası. Neticede ne alırsam alayım N11 indirimlerini görmeden almam tabii ki :) . Eğer N11'de güzel bir indirim olmazsa Teknobiyotik'ten 380 liraya Arctic Freezer 34 alırım diye düşünüyorum şimdilik.

Teşekkürler, bu konumda belirttiğim ürünü tamamen meraktan açmıştım. Herkesin çok iyi demesi durumu haricinde almazdım. Ancak son attığım soğutucuyu oneren kanala son derece güveniyorum açıkçası. Neticede ne alırsam alayım N11 indirimlerini görmeden almam tabii ki :) . Eğer N11'de güzel bir indirim olmazsa Teknobiyotik'ten 380 liraya Arctic Freezer 34 alırım diye düşünüyorum şimdilik.
Bütçe 800 TL civarına gelecekse aşağıdaki ürünü incelemesiyle beraber sunacağım. Bilginize.

Nasıl bir nefret kustuysak ürün piyasadan silinmiş. :D
izolyçöp.png

Yeni konular

Geri
Yukarı