Izoly T240 200 TL'ye alınır mı?

Sıvı soğutmada o riske girilmez, akıtma riski olabilir hem bit pazarından bulunmuş kondisyonundan emin olamazsın. Hava soğutma olsaydı eyvallah.
Hocam benim bildiğim sıvı soğutmalarda özel bir su varmış ve o parçalara zarar vermiyormuş.Ben bir ara internet kafeye gitmiştim custom sıvı soğutmalı RTX3080 vardı sıvı soğutma patladı.Bende korktum tabii sistem nerden baksan 60 bin TL var.Abi kokrma bu su parçalara zarar vermiyor özel su bu senin suçun yok demişti.

İyi test etmeniz lazım, dandik mandik 200 TL para değil alınır. Ama içindeki su dönecek mi, sağa sola akıtıp tüm sistemi çöp edecek mi buna önceden iyice bakın.
"Kardeşim kasayı dik koyarsan akıtır tabii, yan yatıracaksın ki akmasın sen hiç kavanozu yan koyuyon mu?".
Mesela bazı arkadaşlar kasanın üstüne tersleme koyuyor. Millet kafayı yemiş hocam. 😆

Hocam benim bildiğim sıvı soğutmalarda özel bir su varmış ve o parçalara zarar vermiyormuş. Ben bir ara internet kafeye gitmiştim custom sıvı soğutmalı RTX3080 vardı sıvı soğutma patladı. Bende korktum tabii sistem nerden baksan 60 bin TL var. Abi kokrma bu su parçalara zarar vermiyor özel su bu senin suçun yok demişti.

Kullanılan sıvıya göre değişiyor. Custom sıvı soğutma sistemine likit polietilen gibi malzemelerle karışmış sıvı eklersen hasar minimum olur veya hiç olmaz. Turbox gibi modellerde klasik su konulduğundan burada geçerli değil.

Geri
Yukarı