Turbox alınmaz algısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Turbox dediğiniz markanın desteğini yitirmiş parça kullanması ve PSU dahil hiçbir parçasının güvenilir olmaması sebebiyle forum kullanıcıları tavsiye etmemektedir. Sizin verileri öne sürmenize karşın size sormak isterim sizce performans kadar kalite önemli değil midir? Son olarak Turbox alacağınıza veya tavsiye edeceğinize 10 yıl önceki laptopları tavsiye edin en azından ne olduğu ve ne bekleyeceğini bilecektir insanlar. Kullanıcılar markalara düşman olduğu için değil 2 ay sonra bozuldu diye buraya sormaya gelmeyiniz diye önermektedir.

Haklısınız keşke herkez sizin gibi dalga gecmeyip duzgunce izah etse...
Konu çok güzel bir noktaya değinmiş. Kasaların özellikleri anlatılmış, beklentiler anlatılmış. Eski donanımları nasıl hevesle aldığınıza ve bundan memnun olmaya çalışmanıza değinmişsiniz. Sözünüzün üstüne bir şey diyemeyiz artık. Bütün iyi niyetiniz ve olumlu bakışınızı da buradan selamlıyorum. Kısaca sonuca bağlarsak; evet, Turbox alınmaz. Görüşleriniz için teşekkürler. :)

Ben nazikliğinizden dolayi teşekkür ederim. Keşke herkes sizin gibi her şeyi "laf sokma" olarak algilamasa.

Çok yakın bir arkadaşıma Turbox 2 GB DDR2 800 MHz RAM aldık sıkıntısız kullanıyor. Turbox sizi dolandırmaya falan çalışmıyor, eski nesil uygun fiyatlı işlemciler ve diğer parçalar ile çalışır sistemler dizip uygun fiyattan satıyor. Ben Turbox ürün kullanmıyorum ama sosyalde "asla kullanmayın" diyenlerin de pek fikir sahibi olmadıklarına inanıyorum. Parası olmayan Turbox ürünleri kullanabilir benim düşünceme göre.

Izoly ve Turbox alan birkaç arkadaşım var ve size kısaca söylüyorum almayın! Videolardaki gösterilen FPS'ler yanlış. Fortnite ve Minecraft'ta en düşük ayarlarda bile Maksimum 50 FPS aldıran PC'ler bunlar. Ekran kartları işlemci GPU'su işlemciler 2009'dan kalma zaten. Bence o bilgisayarlara 3K para vereceğinize gidin 1000TL daha koyup güzel bir şey alın.

Izoly ve Turbox alan birkaç arkadaşım var ve size kısaca söylüyorum almayın! Videolardaki gösterilen FPS'ler yanlış. Fortnite ve Minecraft'ta en düşük ayarlarda bile maksimum 50 FPS aldıran PC'ler bunlar. Ekran kartları işlemci GPU'su işlemciler 2009'dan kalma zaten. Bence o bilgisayarlara 3K para vereceğinize gidin 1000TL daha koyup güzel bir şey alın.

Benim arkadaşım GTX 1050 Ti i5 3470 işlemciyle Minecraft'ta 1, 17'de 150-200 FPS arası alıyor?

Benim arkadaşım GTX 1050 Ti i5 3470 işlemciyle Minecraft'ta 1, 17'de 150-200 FPS arası alıyor?
Yani? Sırf Minecraft'ta 200FPS alıyor diye ikinci el malzemelerden oluşan renkli fanları olan bir çöp kutusuna 6000₺ mi verelim?

Bu iş fazla uzadı konuyu rapor edelim kilitlensin mesaj kutumda 'Turbox alınmaz algısı' adı altında bir mesaj daha görmek istemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı