J7 Prime lineage OS 17.1 yükleme

Olmadı hocam şimdi ise telefonu 8.1.0 yaptım OEM kilidi geldi baştan dediğiniz şekilde yapacağım. Hocam olmadı resimdeki hatayı verdi ne yapmam gerekiyor.

Dosya Ekleri

• 2855e8e2a6d0f23b3ee36484f9f85eaa.jpg
    2855e8e2a6d0f23b3ee36484f9f85eaa.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleme:
Olmadı hocam şimdi ise telefonu 8.1.0 yaptım OEM kilidi geldi baştan dediğiniz şekilde yapacağım. Hocam olmadı resimdeki hatayı verdi ne yapmam gerekiyor.

İlk defa bu hatayla karşılaştım açıkçası. Lineage yerine Lineage'ye aşırı benzeyen ve bir tık daha gelişmiş ve güzel olan rr ROM'unu dene :)

İlk defa bu hatayla karşılaştım açıkçası. Lineage yerine Lineage'ye aşırı benzeyen ve bir tık daha gelişmiş ve güzel olan rr ROM'unu dene :)

Tamamdır teşekkür ederim şunu çözdükten sonra recoveriden dolayı bir şey atamıyorum yükleyemiyorum olunca deneyeceğim.
Tamamdır teşekkür ederim şunu çözdükten sonra recoveriden dolayı bir şey atamıyorum yükleyemiyorum olunca deneyeceğim.

Çözüldü hocam Android 10 sürümünü kurdum başka ROM ile şimdiki problemim One UI donuyor uğraştırdım sizleri tekrardan teşekkür ederim ☺

Son düzenleme:
Bildirim gelmedi kusura bakma göremedim. ROM ile alakalıdır o. Daha iyi bir ROM deneme şansın var mı?

Ne kusuru hocam estağfurullah hocam şimdi ROM atmayı düşünüyorum lakin korkuyorum biraz Internet'e gezindim hard brick olma ihtimali varmış şimdi soruma gelelim ben her şeyi doğru yaparsam hard brick olma ihtimali var mı?

Bu siteden yükle.

Teşekkür ederim denedim ama maalesef Recovery modda error 7 hatası veriyor bende başka ROM arıyorum.

Geri
Yukarı