J7 Prime lineage OS 17.1 yükleme

Şahsen ben BT, GPS kullanmadığım için gereksinim duymadan yüklüyorum. ROM vibranceux gelişmiş versiyonu gibi. Önerim lineage OS 17.1 çok güzel bir arayüzü ve performansı var.

Tamamdır tekrar deneyeceğim ama andorid 10 OEM kilidi yok baştan stok ROM kurup yapacağım.
Bir de TWRP sürümü önemli mi benim 3.2.1.0 yani ROM yüklerken son sürüm olması şart mı?

Son sürüm öneririm.

Ne yaptıysam yapayım istediğim ROM'u kuramadım en baştan ilk roma geri döndüm S20 ROM'una TWRP hata verdi sildim başka sürüm kurdum 2 tane ROM denedim 2side olmadı lineage OS'ta olmadı error 7 hatası verdi bayağı uğraştım stock ROM kurdum ilk başta sonra S20 ROM'unu kurmak zorunda kaldım teşekkür ederim bayağı yardım ettiniz uğraştınız.

Ne yaptıysam yapayım istediğim ROM'u kuramadım en baştan ilk roma geri döndüm S20 ROM'una TWRP hata verdi sildim başka sürüm kurdum 2 tane ROM denedim 2side olmadı lineage OS'ta olmadı error 7 hatası verdi bayağı uğraştım stock ROM kurdum ilk başta sonra S20 ROM'unu kurmak zorunda kaldım teşekkür ederim bayağı yardım ettiniz uğraştınız.
Ne demek :)

Şahsen ben BT, GPS kullanmadığım için gereksinim duymadan yüklüyorum. ROM vibranceux gelişmiş versiyonu gibi. Önerim lineage OS 17.1 çok güzel bir arayüzü ve performansı var.
Hocam eşimin telefonu hafiza hep dolu diyor, arti kasiyor. Bugsız ROM oneriniz var mi light bir seyler? Stabil olsun da surum onemli degil, debloat olabilir.
Hocam eşimin telefonu hafiza hep dolu diyor, arti kasiyor. Bugsız ROM oneriniz var mi light bir seyler? Stabil olsun da surum onemli degil, debloat olabilir.
Selamün aleyküm hocam.esimin telefonuna attcam rom versiyon onemi yok yeterki hafif bi surum olsun sikintisiz .s20romu var onerirmisin onu yasa baska bisi

Son düzenleme:

Aşağıdaki makalemde yazan tüm adımları uygulayın hocam :)

Aşağıdaki makalemde yazan tüm adımları uygulayın hocam :)
Tsk ederim root custom rom twrp hepsi ok.overclock karsiiyim sarjdan illaki yer.tecrube ile sabit bi rom arayisindayim.s20 port v2 yukledim android 10.debloat sistem uygulamalari silik ama animasyon kapasamda bi agirlik var

Bende 15.1 sürümünü kuramıyorumda oluşan sorunlar ise:

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-11-25-11-16-20.png
    Screenshot_2021-11-25-11-16-20.png
    186,4 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_2021-11-25-11-16-22.png
    Screenshot_2021-11-25-11-16-22.png
    197,4 KB · Görüntüleme: 48
  • son.png
    son.png
    206,3 KB · Görüntüleme: 31
J7 Prime en son 1 Nisan 2020 yamasını almıştı. Güncelleme desteği de bitti tamamen. Telefonuma TWRP kurmak istiyordum ancak telefon hiçbir şekilde TWRP'yi almıyor. TWRP 3.3.1-0, 3.2.3 ve 3.2.1 sürümlerini denedim ancak bir türlü TWRP ekranını göremedim. Odin her ne kadar PASS! dese de bile asla göremiyorum TWRP arayüzünü. Ne yapmalıyım? Siz nasıl oldu da atabildiniz? Herhangi bir linl var mı yardımcı olabilecek?

J7 Prime en son 1 Nisan 2020 yamasını almıştı. Güncelleme desteği de bitti tamamen. Telefonuma TWRP kurmak istiyordum ancak telefon hiçbir şekilde TWRP'yi almıyor. TWRP 3.3.1-0, 3.2.3 ve 3.2.1 sürümlerini denedim ancak bir türlü TWRP ekranını göremedim. Odin her ne kadar Pass! Dese de bile asla göremiyorum TWRP arayüzünü. Ne yapmalıyım? Siz nasıl oldu da atabildiniz? Herhangi bir linl var mı yardımcı olabilecek?

Odin'den Auto rebootu kapat.
Daha sonra el ile download moda alır gibi kapa (ses kısma Power ve Home tuşu)
Ekran kararınca recovery modede başlat.
Not: Bende TWRP ekranı gelince ana yazılım siliniyor ekstra yazılım kurmam gerekiyor sende de aynısı olabilir dikkat et.

Yeni konular

Geri
Yukarı