J7 Prime lineage OS 17.1 yükleme

Merhabalar, daha önce Samsung J7 Prime cihazıma Android 9.0 yapmış ve başırılı olmuştum şimdi ise Android 10 içinde bulunan lineage OS 17.1 kurmak istiyorum. Yardım eder misiniz? Telefonum rootlu TWRP kurulu.

Merhabalar, daha önce Samsung J7 Prime cihazıma Android 9.0 yapmış ve başırılı olmuştum şimdi ise Android 10 içinde bulunan lineage OS 17.1 kurmak istiyorum. Yardım eder misiniz? Telefonum rootlu TWRP kurulu.

TWRP üzerinden Backup alın önlem amaçlı sonrasında Advanced wipe ile cache, data, dalvik ve sistemi silin. Sonrasında ilk lineage OS sonra da gapps dosyasını entegre edin.

Bir de TWRP yükseltmek gerekiyormuş doğru mu TWRP sürümüm 3.3.1 hocam gapps için hangisini indirmeliyim.
Ne demek, Backup çok gerekli değil çok yer kaplar ama stock ROM'la uğraşamam derseniz yapın. Ben olsam Backup yapmam olası durumda PC ile stock ROM atarım. Yardıma ihtiyacın olursa belirtebilirsin.

Çok teşekkür ederim yardıma ihtiyacım var aslında altta yazdım da cevapla demeyi unuttum yardım ederseniz mutlu olurum. He bir de hocam brick olma ihtimali var mıydı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210319-224105_Opera.jpg
    Screenshot_20210319-224105_Opera.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 205
Çok teşekkür ederim yardıma ihtiyacım var aslında altta yazdım da cevapla demeyi unuttum yardım ederseniz mutlu olurum. He bir de hocam brick olma ihtimali var mıydı?

Brick Custom ROM'larda nadir rastlanır, bootloop olabilir telefonuna uyumlu olduğu için o da olmaz zaten.

Bir de TWRP yükseltmek gerekiyormuş doğru mu TWRP sürümüm 3.3.1 hocam gapps için hangisini indirmeliyim.

TWRP son sürüm kullanın.

Gapps sanırım buydu: Download Open Gapps FIXED arm64 10.0 nano 20200131 - Droid File Host

Geri
Yukarı