Jabra Elite 7 Active vs Sennheiser CX TWS

Başka forumda alanlar isyan ediyor :)
Yani Almadığınız işin şanslısınız

Normalde Kulaklık iyi güzel kullanıyorum 2-4 kullandım ve 7 kullanıyorum mediamaektan alınma en ufak sıkıntısı sorunu yok

Zaten biraz da kronik sorunlardan dolayı çok Jabra almak istememiştim, şuanda Sony WF1000XM4 ile Linkbuds S arasında kararsızım biraz. Sizin fikriniz nedir hocam? @borisyeisar

Zaten biraz da kronik sorunlardan dolayı çok Jabra almak istememiştim, şuanda Sony WF1000XM4 ile Linkbuds S arasında kararsızım biraz. Sizin fikriniz nedir hocam? @borisyeisar
Kronik sorunu yok aslında
bende sorun olmadı 3-4 Farklı jabra kulaklık kullandım sorun yaşamadım
Ses kalitesi olsun malzeme kalitesi olsun özellikleri vs güzel

Kronik sorunu yok aslında
bende sorun olmadı 3-4 Farklı jabra kulaklık kullandım sorun yaşamadım
Ses kalitesi olsun malzeme kalitesi olsun özellikleri vs güzel
Sol kulaklığın belirli bir süreden sonra problem çıkardığını söyleyen çok kişi vardı.

Xm4 2999TL şu anda. İndirimdeyken kesin alınır.
Hocam bu arada LDAC desteklemediği için bu kulaklığın IOS'ta alınmasının gereksiz olduğunu söyleyenler olduğunu gördüm, aşırı derecede bir fark olur mu bu sebepten dolayı?

Son düzenleme:
Pop, elektronik, rap tarzlarında üzmez. Rock, metal için ekolayzer gerekebilir. ANC'si direk fiyatının en iyisi. Yaklaşan yok.
Hocam dün geldi kulaklık, memnunum şuana kadar antrenman yaparken de kulağımdan düşmedi tek sıkıntısı biraz büyük duruyor kulakta ama onun dışında çok iyi. Tavsiye için teşekkürler.

Hocam hangisini aldınız
Konu başlığında yazanlardan birini almadım, Sony WF-1000XM4 aldım. Ama satmayı düşünüyorum uzun süreli kullanımda kulağı rahatsız ettiğinden dolayı. Anc’si, sesi, bataryası üst düzey olsa da spor yaparken daha rahat olması ve uzun kullanımda rahat hissettirmesi için Linkbuds S’e geçeceğim muhtemelen.

Geri
Yukarı