JaGGeD1'e verilen ceza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jw0w

Decapat
Yer
Côte d'Azur
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün gece saatlerinde "nedense okulumdaki kızları bir türlü samimi bulamıyorum" konusuna girdim ne yazılmış diye.

@Chavox gelip İzmir'li kızların tamamına hayat kadını yakıştırması yaptı. Bahsi geçen konuda alıntılayıp cevap vererek yaptığı bu yakıştırmada 7. 8. sınıf kızlarını içeriyordu.

7. 8. sınıfa giden o kadar küçük yaştaki kızlar üzerinden tüm şehirde yaşayan insanlara bu yakıştırmayı yapan arkadaş ne ceza aldı biliyor musunuz? 10 saat forumda mesaj yazamama cezası aldı. @UBerk moderatöre bildirdim ve bu cezayı verdi. Üzerine gidip bütün o yazışmaları sildi kendisinden başka ispatlayabileceğimiz bir durum yok şu an SS almadım.

Umarım zihniyetinizde boğulursunuz başka bir şey söylemiyorum, bu foruma da böylece veda ediyorum. Herkes @UBerk moderatörü böyle bilsin.

Cezayı veren Berk değil, onun üstüne oynamak hoş değil, herkes görevini yapıyor sonuçta.

Sizin istediğiniz kalıcı ceza falan mı? İlgili arkadaş cezasını çekmiş, ben şahsen versem 1 gün verirdim. "Kız izmirliyse normal" yazmış, ceza için abartılacak bir şey yok. Hadi ceza verilmese neyse de, uygun cezayı almış, daha ne olsun? Siz bence çok abartmışsınız bu olayı.

Son düzenleme:
Ahahaha başka bir moderatör gelip İzmirli kızlara hayat yakıştırması yapılmasının büyük bir şey olmadığını söylüyor. Ve bahsi geçen kızlar 7. ve 8. sınıf öğrencileri.
Cezayı veren Berk değil, onun üstüne oynamak hoş değil, herkes görevini yapıyor sonuçta.

Sizin istediğiniz kalıcı ceza falan mı? İlgili arkadaş cezasını çekmiş, ben şahsen versem 1 gün verirdim. "Kız izmirliyse normal" yazmış, abartılacak bir şey yok. Hadi ceza verilmese neyse de, uygun cezayı almış, daha ne olsun? Siz bence çok abartmışsınız bu olayı.

Ee normal. Cezasını almış. Mesaj içeriğini bilmiyorum ama ben olsam 1 hafta verirdim moderatör 1 güne yakın vermiş. Mesaj içeriği ne ki tam olarak?

Ahahaha başka bir moderatör gelip İzmirli kızlara hayat yakıştırması yapılmasının büyük bir şey olmadığını söylüyor. Ve bahsi geçen kızlar 7. ve 8. sınıf öğrencileri.
Böyle bir yakıştırmada bulunulması doğru değil. Fakat büyük bir olaymış gibi sınırsız ceza vermek de doğru değil. Israrla devam ederse sınırsız ceza verilebilir belki.

Dikkatsizce okuyup ilk paragraftaki saç kısmından ve genel olarak samimi olmama kısmından bahsettiğini düşünmüştüm. İkinci paragraf için öyle bir şey demesi zaten yasal suç oluyor. Uyarı güncellendi. Seneye umarım bu şekilde görüşmeyiz. :)

Tüm şehirdeki insanları aynı kategoriye sokmak ve özellikle reşit olmayanlardan bahsetmek hiç hoş değil.

Çok merak ediyorum da uyarıyı benim verdiğimi nereden anladınız? Bir de hakkımda bulunduğunuz söylemler hoş değil.

Ben bu ikiyüzlülüğü anlamakta güçlük çekiyorum hep. Fırsatı olsa Avrupa'ya, ABD'ye koşa koşa gidecek, Ukrayna'yı genelev gibi kullanan bir ülke nedense kendi ülkesindeki özgür kadınlardan nefret ediyor, sürekli laf sokup aşağılıyor. Nedir amacınız? Afganistan mı olmak istiyorsunuz? Bu kafayla olacaksınız, merak etmeyin. Her türlü pisliği, ahlaksızlığı yapan erkeklere laf etmezsiniz ama kadınlar oldu mu herkes ahlak bekçisi. Şu ülkeyle ilgili en nefret ettiğim konulardan da biri budur. Bunu da bu vesileyle belirteyim. Coğrafya kader değildir. Bu coğrafyayı bok eden, kadını ikinci sınıf olarak gören bedevi zihniyetidir. Batı ne güzel etmiş dincilerin kafasına vurup kiliseye az ötede oyna diyerek...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı