Jak kablosundan alınan sinyal arttırma

Seyfettin samet

Centipat
Daha fazla  
Sese duyarlı devre yaptım ama sadece aşırı fazla seste çalışıyor (telefonumun jak girişine ve bilgisayarımın jak girişine taktım). Onun dışında ya az yanıyor ya da yanmıyor, ne yapabilirim? Jak kablosundan alınan sinyalleri arttırmanın bir yolu var mı (kullandığım adaptör 12v 1A (şerit LED 1 metre var ya da yok))?

Merhaba. Aşağıdaki basit mikrofon amfisini jaktan sonra yapıp (preamfi amaçlı) düşük seslere de duyarlılıklı olabilmesini sonrasında deneyin. Kolay gelsin.

Alıntıdır: www.320volt.com

mikrofon-preamplifikatoru (1).png

Merhaba. Aşağıdaki basit mikrofon amfisini jaktan sonra yapıp (preamfi amaçlı) düşük seslere de duyarlılıklı olabilmesini sonrasında deneyin. Kolay gelsin.

Eki Görüntüle 2030732

Cevabınız için sağ olun birkaç sorum daha olacak. Siyah yerler negatif(-) güce mi bağlanacak kırmızı bölüm zaten artı, yeşil ve şeffaf alan ne peki açıklayabilir misiniz rica etsem.

Eki Görüntüle 2030732

Kanka defeyi yaptım bağladım ama bu sefer LED'ler hiç yanmadı.

Cevabınız için sağ olun birkaç sorum daha olacak. Siyah yerler negatif(-) güce mi bağlanacak kırmızı bölüm zaten artı, yeşil ve şeffaf alan ne peki açıklayabilir misiniz rica etsem.

Kanka defeyi yaptım bağladım ama bu sefer LED'ler hiç yanmadı.

Çalıştı sağ ol.

Dosya Ekleri

• mikrofon-preamplifikatoru (1)~2.png
    mikrofon-preamplifikatoru (1)~2.png
    3,1 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı