James Donkey 1TB SSD alınır mı?

Hocam bu beni 5 sene götürür mü? Yani 5 sene hiçbir fiziksel hasar vermezsem , sıkıntısız bir şekilde aynı güçte kullanmaktan bahsediyorum.
Sıkıntı çıkartmaz normal kullanıcılar için. Çok ağır veri yazılan işlerde kullanırsan orasını bilemem bir Samsung veya Sabrent etmez hani :D Ama normal kullanıcıyı uzun yıllar götürebilecek bir SSD gönül rahatlığıyla kullanırsın bana göre.

Bütçe kısıtlıysa bu ürüne bakabilirsiniz hocam, JD SSD'leri yazılımsal sorunlardan dolayı tavsiye etmiyorum genelde, üst seviyedeki ürünleri ucuz olanlara kıyasla biraz daha iyi oluyor ama, yine de daha iyi ürünlere yönelmenizi tavsiye ederim.

Düzenleme: Bu ürün yerine link eklemeyi unutmuşum.

Son düzenleme:
Bütçe kısıtlıysa bu ürüne bakabilirsiniz hocam, JD SSD'leri yazılımsal sorunlardan dolayı tavsiye etmiyorum genelde, üst seviyedeki ürünleri ucuz olanlara kıyasla biraz daha iyi oluyor ama, yine de daha iyi ürünlere yönelmenizi tavsiye ederim.

Düzenleme: Bu ürün yerine link eklemeyi unutmuşum.
Masaüstü olsa dediğinize katılabilirdim. Lakin laptop kullanıyorsa ne olursa olsun almaması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü soğutucu olmadan bu SSD 70-80 dereceleri görüyor. Ömrü çok kısa olur yani.

Geri
Yukarı