James Donkey 610 mekanik klavye alınır mı?

Şu forumdan şu markalara eşek yok çöp muhabbeti yapılınca komik oluyor. Her markanın iyi veya kötü bir ürünü var. 610S den yazıyorum bu yorumu 189 liraya almıştım red switch modelini 189 lira için en iyisi bence. 299 edecek bir klavye değil ama 189 için gayet F/P diyebilirim. Gece indirimini bekleyebilirseniz belki yine bu civarlara düşebilir.

Hocam ona bakılırsa ben de klavye olarak şu an Rampage kullanıyorum. Alalı 2-3 ay oldu. Şu anlık tek sıkıntısı 1 tuş ikide bir fırlıyor. Uzun kullanım daha önemli aslında.

Afedersiniz? Bana bilgisiz mi dediniz? Herkesin fikrine saygı duymanız gerektiğini, başkasına fikri yüzünden hakaret edilemeyeceğini bilmeyecek kadar bilgisiz birisiniz. Fevri hareketlerinizin kimseye faydası yok.

Hocam bilgiyi yazıyla ölçenlere aldırış etmeyin çok var :( , dediklerinize katılıyorum.

Hocam ona bakılırsa ben de klavye olarak şu an Rampage kullanıyorum. Alalı 2-3 ay oldu. Şu anlık tek sıkıntısı 1 tuş ikide bir fırlıyor. Uzun kullanım daha önemli aslında.

Afedersiniz? Bana bilgisiz mi dediniz? Herkesin fikrine saygı duymanız gerektiğini, başkasına fikri yüzünden hakaret edilemeyeceğini bilmeyecek kadar bilgisiz birisiniz. Fevri hareketlerinizin kimseye faydası yok.
Evet dedim? Yorum yaparken deneyiminden konuşman gerek öyle havada bi laf geziyor diye seninde taraftar olman gerekmez.

Evet dedim? Yorum yaparken deneyiminden konuşman gerek öyle havada bir laf geziyor diye seninde taraftar olman gerekmez.

Havada gezen bir söz değil tecrübe ve deneyimle alakalı, ama siz bunu anlayamazsınız. Normalde Herkes'e hocam diye hitap ederim ama size hocam demeyeceğim.

Evet dedim? Yorum yaparken deneyiminden konuşman gerek öyle havada bir laf geziyor diye seninde taraftar olman gerekmez.

Anlamıyorum, benim hakkımdaki bu verdiğiniz bilgiler size vahiy aracılığıyla mı geliyor? Yorum hakkında deneyimimden konuşmadığım, ortada bir laf dolaşıyor diye o laflara taraftar olduğumu kim söyledi? Belki bir arkadaşım James Donkey klavye kullandı ve sorun yaşadı. Belki bu laflarımı ona dayanarak söylüyorum? Sonuç olarak bana iftira atmayın :).Ha illa ki atmak istiyorsanız, düzgün bir dille atın.

Geri
Yukarı