James Donkey 710 İncelemesi

-Evet bir gün buraya geleceğimi biliyordum.

-Işte bugün bahsedeceğim kulaklık. Bu kulaklık hakkında internette çok fazla yorum gördüm birileri kulaklığı övüyor birileri kötülüyor bende emin olmak için satın aldım ve en güvenilir kaynak olarak gördüğüm (kendim için) kendimden bir yorum.

-Öncelikle kulaklık hakkında konuşmadan önce marka hakkında konuşmak istiyorum 'James Donkey' öncelikle bu markanın en büyük sorunlarından biri çok fazla kişiye reklam vermesi böyle olduğu zaman insanlar kulaklık güzel bile olsa reklam aldıkları için insanların güzel dediğini düşünüyor. Bu sorun çözülmez ise böyle olmaya devam edecek sizin bunun önüne geçmeniz için sağlam bir araştırma yapmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır.

-Şimdi kulaklığa gelelim; kulaklığın fiyatı 150-200 arası değişiyor indirim yakalarsanız 169TL'ye ince hesapdan alabilirsiniz. Gerçekten bulunduğumuz duruma bakarsak iyi bir fiyat-performans ürünü olduğunu söyleyebilirim.

-Kulaklık sanal 7.1 özelliğine sahip ve bunu size hissettiriyor ses kalitesi bir F/P ürünü için gerçekten harika. Mikrofona gelecek olursak düzgün ve net bir kaliteye sahip.

-Kulaklığın dış görünümü sade bir yapıya sahip eğer küçük bir kafanız varsa bu kulaklığı önermiyorum çünkü kulaklık büyük benim gibi kafanız ortalama veya büyük ise çok rahat edersiniz.

-Kulaklık uzun süre kafanızda kalsa bile rahatsız etmiyor. Otomatik bir kafa bandı oluğu için kendinize özel ayarı aramanıza gerek yok.

-Ayrıca kulaklığın kendine özel bir driver e sahip ince hesap sitesinden ulaşabilirsiniz.

-Şimdiye kadar söylediklerim iyi yönleriydi şimdi kötü yönlerine bir bakalım;

-Internette gördüğüm yorumlarda dip ses sorunları yaşayanlar olmuş bunu çözümü çok basit ama ondan önce dip ses hakkında konuşmak istiyorum.
Gerçekten dip ses fark edilmeyecek kadar az bana kalırsa bu büyük bir eksi değil ayrıca bu dip sesi geçirmeninde bir yolu var.
Tek yapmanız gereken kulaklığın sol arka tarafında bulunan ses ayarlamak için konulan tekeri en yüksek ses seviyesine alıp oradan sonra bir tık düşürmek sadece en sonda olmaması gerek. Ardından dip ses düzelecektir kulaklıktaki ses tekerine bu ayarı yaptıktan sonra bir daha ellemeyin. Bilgisayardan sesi açıp kapatabilirsiniz en sona alsanızda en düşüğe alsanızda bir dip ses olmayacaktır.

-Bir diğer kötü yanı ise bilgisayardan sesi 0'a aldıktan sonra sesi tekrar yükselttiğinizde 0.1 saniye gibi bir süre cızırtı oluyor ve bir daha olmuyor. Zaten sıklıkla sesi 0'a almadığınızı düşünürsek bu da bir eksik yön sayılmayabilir ama belirtmem gerek.

-Ayrıca kulaklığın kablosu kıvrılmaya yatgın.

Ve sonuç alın geçin.

Gerçekten piyasada bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklıklardan biri normalde çok fazla kötü geri dönüş aldığım ve bizzat kullanmadığım için önermediğim bir kulaklıktı ama bizzat denedim ve 200TL kulaklık önerileri adlı konu başlıklarına gidip bu kulaklığı yapıştıracağım.

Ayrıca belirtmek istediğim ve gerçekten canımı sıkan bir konu daha var. Şunu anlayın insanların büyük paraları yok oraya 200TL kulaklık önerisi yazıyor ise 200TL bütçesi var demektir lütfen üstüne bunu koy bunu al, şu kadar daha biriktir şunu al gibi söylemlerde bulunmayın. Ben uzun süre anne ve babamın yanında yaşadım ve bunu ne demek olduğunu çok iyi biliyorum.

Benim yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Ellerinize sağlık. Ek olarak rehberinizi kaynak olarak kullandım, teşekkürler : )

Bu ürün 170TL civarlarında alınır.
Dostum Kaspersky ile tam tarama, hızlı tarama, seçilmiş tarama yaptım ancak virüs ile karşılaşmadım. Virüs olduğunu zannetmiyorum, varsa da dosyayı değiştirmişlerdir.

Dostum Kaspersky ile tam tarama, hızlı tarama, seçilmiş tarama yaptım ancak virüs ile karşılaşmadım. Virüs olduğunu zannetmiyorum, varsa da dosyayı değiştirmişlerdir.

Bende uygulamayı kaldırdıktan sonra taradım temiz dedi tam tarama yaptım, herhalde kaldırınca gitti ama markaya güvenim kalmadı artık kulaklık dedikleri gibi rahat kablosunun kıvrılması dışında bir sorunu yok.

Bende uygulamayı kaldırdıktan sonra taradım temiz dedi tam tarama yaptım, herhalde kaldırınca gitti ama markaya güvenim kalmadı artık kulaklık dedikleri gibi rahat kablosunun kıvrılması dışında bir sorunu yok.
İstersen tekrar indir ve sende tarama yap, buraya yaz sonra virüs var mı yok mu. İkimizin de içi rahatlar, çünkü programı önemli.

Dostum belki de alınan şikayetlerle virüslü dosyayı silmişlerdir, çünkü sendede virüs çıkmamış, bende de. İndirmezsen 7.1 gibi özelliklerinden yararlanamazsın.

İncehesaptakinde virüs var kendi sitesindekini bilmiyorum 7.1 kullanmıyorum ama 3D ses iyiydi bilmiyorum indirmek istemiyorum bu halide gayet iyi.

İncehesaptakinde virüs var kendi sitesindekini bilmiyorum 7.1 kullanmıyorum ama 3D ses iyiydi bilmiyorum indirmek istemiyorum bu halide gayet iyi.
Ben 3D sesi açınca berbat oluyor ses, bildiğin kulak tırmalıyor. Zaten önerilmiyor 3D ses kullanılması. Ayrıca virüs filan yok dostum, varsa da önceden varmış, çünkü virüs ile ilgili açılan konular Eylül aylarında açılmış, incehesap silmiştir.

Ben 3D sesi açınca berbat oluyor ses, bildiğin kulak tırmalıyor. Zaten önerilmiyor 3D ses kullanılması. Ayrıca virüs falan yok dostum, varsa da önceden varmış, çünkü virüs ile ilgili açılan konular eylül aylarında açılmış, İncehesap silmiştir.

Bilmiyorum inşallah öyledir ama yazılıma ihtiyacım yok şu an ihtiyacım olduğunda indiririm.

Geri
Yukarı